Życie Seleny Gomez po 30-tce: “Jest bardziej otwarta na miłość, ale bardzo skoncentrowana na sobie

1 minute, 51 seconds Read

Selena Gomez rozpoczęła dziś swoją 30-tkę i zaczyna dekadę od skupienia się na miłości do siebie.

Źródło mówiło Entertainment Tonight o statusie związku Gomez w pojedynkę i obalało twierdzenia, że spotyka się teraz z kimś na poważnie po tym, jak Gomez’s TikTok jej Nana zapytała ją, jak “zakończyła sprawy z tym facetem”, zwróciła uwagę na media społecznościowe.

“Selena nie umawia się w tym momencie z nikim konkretnym” – powiedziało źródło. “Jest bardziej otwarta na miłość, ale jest też teraz bardzo skupiona na sobie i swojej pracy.

Ona jest w bardzo zdrowym miejscu. Czuje się fantastycznie i jest bardzo zdrowa psychicznie, fizycznie i emocjonalnie.”

Źródło dodało, że Gomez ma wysokie standardy dotyczące tego, z kim umówi się w następnej kolejności.

“Kiedy jest gotowa na prawdziwego partnera, chce kogoś, kto jest godny zaufania, szanujący, szczery – ze sobą i z innymi, prawdziwy, wspierający, akceptujący, miły, troskliwy, zabawny i kogoś, kto nie jest w tym dla sławy lub uwagi”.

Sama Gomez mówiła o swoim podekscytowaniu starzeniem się w zeszłym miesiącu dla Extra TV. “Nie mam pojęcia, czego się spodziewać,” powiedziała o swojej nowej dekadzie. “Starzenie się jest dziwne, ale kocham to.

I dowiaduję się nowych rzeczy o sobie. To szczerze… lubię się starzeć. Oto 30.”

Omówiła, jak stała się bardziej pewna siebie z wiekiem dla WWD’s Beauty Inc w październiku. “To dobre uczucie w końcu nie przejmować się tak bardzo jak ja”, powiedziała.

“Myślę o tym, jak wiele lat zmarnowałam po prostu przejmując się tak bardzo tym, co ludzie myślą, i to było po prostu duszące. I myślę, że zmarnowałam czas, robiąc to.

Co kocham do tej pory o starzeniu się jest to, że zaczynam po prostu naprawdę być szczęśliwy z tym, kim jestem, wiem, czego chcę i wiem, czego nie chcę.”

“Kocham starzenie się. Uwielbiam żyć życiem, i uwielbiam uczyć się i rozwijać, podróżować i spotykać niesamowitych ludzi. Tak, jestem podekscytowana [o moich 30-tkach],” zakończyła Gomez.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.