Zwycięzcy „Duży brat”: gdzie są teraz?

1 minute, 47 seconds Read

Od czasu premiery Duży brat w lipcu 2000 roku widzowie zostali przedstawieni setkom gości, z których wielu stało się ulubieńcami fanów i wielokrotnie rywalizowało w programie.

Wszystko zaczęło się od Eddiego McGee, który został pierwszym graczem, który odszedł z główną nagrodą w wysokości 500 000 $. Od tego czasu konkurs rzeczywistości CBS, którego gospodarzem jest Julie Chen, każdego lata przejął telewizory w Stanach Zjednoczonych – plus sezony bonusowe w 2008 i 2016 r. – i stał się coraz bardziej popularny w miarę upływu lat.

Do tej pory 22 zwykłych ludzi wygrało Wielkiego Brata (nie wliczając sławnych zwycięzców Marissy Jaret Winokur i Tamar Braxton) i stały się powszechnie znanymi nazwiskami. Wielu z nich, jak Jordan Lloyd i Rachel Reilly, przez lata współpracowało z CBS, występując gościnnie w domu Big Brother, a także rywalizując w innych reality show, takich jak The Amazing Race.

Inni zwycięzcy odnieśli sukces w konkurencyjnych kanałach, w szczególności MTV, która w ostatnich latach zaczęła włączać gości Big Brother do programów, takich jak Ex on the Beach i The Challenge.

Z drugiej strony, niektórzy mistrzowie Wielkiego Brata całkowicie uniknęli światła reflektorów. Zwycięzca sezonu 4, Jun Song, przeniósł się do Belgii po swoim występie w telewizji reality, podczas gdy Drew Daniel z sezonu 5 i Maggie Ausburn z sezonu 6 nie mają nawet kont w mediach społecznościowych.

Mając to na uwadze, jest wielu zwycięzców, którzy nadal informują fanów o swoim życiu osobistym. Na przykład Lloyd i Reilly odnaleźli miłość w czasie gry, poślubiając i zakładając rodziny odpowiednio z Jeffem Schroederem i Brendonem Villegasem. Dick „Evel Dick” Donato z sezonu 8 i Dan Gheesling z sezonu 10 zdobyli grono fanów dzięki obecności w Internecie.

Na cześć 20. rocznicy Wielkiego Brata, Us Weekly wyśledziło wszystkich zwycięzców od czasu McGee, aby zobaczyć, co robią do tej pory. Przewiń w dół, aby uzyskać aktualne informacje o swoich ulubionych!

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.