Zwycięzca „Big Brothera”, Cody Calafiore, zaręczy się z dziewczyną Cristie LaRatta po 7 latach razem

1 minute, 32 seconds Read

Gotowy do ślubu! Po siedmiu latach współpracy Cody Calafiore i Cristie LaRatta są zaręczeni.

31-letni zwycięzca 22. sezonu Big Brother ogłosił w niedzielę 23 października na Instagramie, że oświadczył się 29-letniej LaRatcie dzień wcześniej o zachodzie słońca. Calafiore podarował influencerowi w mediach społecznościowych bukiet białych róż i pierścionek z brylantem w pasjansie na złotym pasku.

Kilku absolwentów Big Brother rodem z New Jersey złożyło gratulacje, w tym Tyler Crispen, Xavier Prather, Tiffany Mitchell, Christmas Abbott i Jessica Graf.

Courtesy of Cristie LaRetta/Instagram

„WIĘCEJ SZCZĘŚLIWE DLA WAS DWÓCH! KOCHAM WAS OBOJE! ❤️❤️❤️❤️ Welcome to the fam Cristie”, napisał w komentarzu na Instagramie młodszy brat osobowości CBS, Paulie Calafiore.

Zwycięzcy „Big Brothera”: gdzie są teraz?
Dziewczyna Pauliego, Cara Marie Sorbello, była równie zadowolona z wiadomości. „JESTEM TAK K—KIN SZCZĘŚLIWY DLA WAS ChłopakiSSSSSSSSSSSSS NIE MASZ POMYSŁU!!! Kocham was oboje tak bardzo – odpowiedziała. „Najpiękniejsza para w historii ❤️❤️❤️❤️❤️ sposób na cody! Ona zawsze była tą jedyną ❤️🙌🙌🙌🙌🙌.”

Były piłkarz — który pojawił się w 16 i 22 sezonie Big Brother — i LaRatta spotykają się od września 2015 roku. Gdy ich romans nadal się nagrzewał, Cody stał żarliwie u boku swojej przyszłej narzeczonej, gdy walczyła z chłoniakiem Hodgkina w drugim etapie .

„To szalone, jak w mgnieniu oka ktoś może przyjść i całkowicie zmienić wszystko dla ciebie w życiu”, napisał gospodarz podcastu „Winner’s Circle” na Instagramie w lutym 2017 r. „6 miesięcy temu zdiagnozowano u mojej pięknej dziewczyny Cristie nowotwór. Dziś bardzo się cieszę, że mogę powiedzieć, że idzie na ostatnią chemioterapię i nie mogłabym być bardziej dumna z siły i odporności, którą pokazała przez ten szalony okres w swoim życiu.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.