Zoey Deutch ujawnia, że prawie zagrała Katniss w “The Hunger Games”.

1 minute, 15 seconds Read

Szanse nie były nigdy na jej korzyść. Zoey Deutch zdradziła, że brała udział w przesłuchaniu do roli Katniss w “Głodowych Igrzyskach”, ale utrata roli, która ostatecznie przypadła Jennifer Lawrence, była dla niej “bolesna”.

Czasami zgłaszasz się na ochotnika jako trybut i nie zostajesz wybrany.

Zoey Deutch przyznała, że starała się o rolę Katniss Everdeen w The Hunger Games, ale ostatecznie łuczniczkę zagrała Jennifer Lawrence.

W rzeczywistości Zoey powiedziała, że Katniss to rola nr 1, którą chciałaby dostać w swojej karierze, a której nie wylądowała.

“Testowałam ekranowo dla Katniss,” Zoey ujawniła podczas odcinka 2 sierpnia podcastu Lights Camera Barstool. “Ale wiedziałam, że nie dostałam jej, ponieważ w teście ekranowym był jak, ‘Dlaczego nie przeczytasz tej innej części?’ Ale, tak, ta była trochę bolesna”.

Podczas gdy Zoey powiedziała, że utrata postaci Katniss była “trudna”, nie jest to jedyny projekt, który kochała i straciła.

“Na jednym z tych pokazów nagród, rozdawałam jak nagrodę za najlepszy serial limitowany i każdy z nich, który był nominowany, miałam przesłuchanie i nie dostałam go,” podzieliła się.

“Jak podczas pandemii, były tylko cztery projekty, do których przesłuchiwałam, na których naprawdę mi zależało. I wszystkie cztery z nich, byłem jak, ‘I nagroda idzie do…'”

Dodała: “Nie dostałam żadnej z tych ról!”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.