Zobacz zdjęcia z hucznego ślubu Teresy Giudice z Luisem Ruelasem

1 minute, 44 seconds Read

Zobacz zdjęcia Teresy Giudice w sukni ślubnej i inne zdjęcia z ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego jej i Luisa “Louie” Ruelasa.

Pięknie w różu!

Podczas ceremonii ślubnej z Luisem “Louie” Ruelasem, która odbyła się 6 sierpnia, Teresa Giudice przeszła do ołtarza w niestandardowej sukni syreny bez ramiączek z Mark Zunino Atelier w kolorze bladego różu, która miała dekolt w kształcie serca i ponad 300 jardów ręcznie udrapowanej angielskiej siatki, jak powiedział projektant Page Six.

Gwiazda Real Housewives of New Jersey sparowała ją z kryształową tiarą Bridal Styles Couture i welonem Bridal Reflections o długości katedry. Miał on ponad 100 cali długości, zawierał kryształowe i perłowe akcenty i był wyhaftowany trzema dużymi sercami i włoską sentencją “Sempre Insieme” (“Zawsze razem”) dużymi literami na dole.

Słowa pasują do tatuażu, który dostała na cześć swojej zmarłej matki, Antonii Gorgi, która zmarła w 2017 roku, Mark Zunino powiedział outletowi.

Teresa, 50, i Luis, 48, ślub w Park Chateau Estate w East Brunswick, NJ, z rodziną, przyjaciółmi i gwiazdami w obecności. Wśród druhen znalazły się córki panny młodej i byłego męża Joe Giudice: Gia, 21, Gabriella, 17, Milania, 16 i Audriana, 12, a także gwiazdy Dolores Catania i Jennifer Aydin. Miały na sobie ciemniejsze, rumiane sukienki, w różnych stylach, od Cocos Chateau Gowns.

Po ceremonii Teresa przebrała się w białą suknię typu off-the-shoulder ozdobioną kwiatowym haftem i spódnicą z rozcięciem na wysokości uda.

Nieobecni na ślubie: Brat Teresy Joe Gorga oraz żona i członkini obsady RHONJ Melissa Gorga.

Była gwiazda Real Housewives of New York City Jill Zarin i inni goście podzielili się kilkoma zdjęciami i filmami z wielkiego dnia Teresy. Zobacz zdjęcia z jej ślubu z Luisem poniżej.

Nadchodzi panna młoda
Teresa idzie do ołtarza, jak widać na tym zdjęciu udostępnionym przez Jill Zarin.

Welon ślubny
Teresa idzie do ołtarza.

Wymiana przysięgi

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.