Zobacz siostry Kardashian-Jenner purr-idealnie skoordynowane w skórzanym i leopardowym looku

1 minute, 14 seconds Read

Kylie Jenner pozowała z siostrą Kendall Jenner, a także Kourtney i Khloe Kardashian w strojach, które zaszczyciły motyw skóry i lamparta. Zobaczcie ich stylowe, skoordynowane stylizacje.

Te leopard-meets-leather looks są spot on.

Kylie Jenner, Khloe Kardashian, Kendall Jenner i Kourtney Kardashian miały moment mody, który był skoordynowany do purr-perfekcji. W TikTok udostępnione do strony Kylie 11 listopada, cztery siostry każdy rocked inny strój, który albo zawierał skórę, lampartów lub połączenie obu.

W przypadku Kylie, 25-latka założyła czarną skórzaną kurtkę w połączeniu z butami i kremowymi okularami przeciwsłonecznymi. Z kolei Kourtney założyła mini sukienkę w lamparcie cętki, do której dobrała skórzany płaszcz i pasujące do niego buty. Ze strony Khloe, współzałożycielka Good American była widziana w całkowicie spotted ensemble składającym się z płaszcza w panterkę, botków i torby.

Podczas gdy trio pozowało w filmie, Kendall pojawiła się w kadrze i pokazała coś, co wydaje się być kardiganem z lamparcim nadrukiem połączonym z czarnymi spodniami.

Stroje grupy z pewnością były miauczeniem kota z fanami, ponieważ jeden użytkownik TikTok skomentował, “ICONIC.” Inny użytkownik dodał, “to jest wszystko”.

Wideo TikTok zostało ustawione na audio Kourtney w konfesyjnym wywiadzie na Hulu’s The Kardashians mówiąc: “Nie mam na to energii. Wypisuję się z tego dramatu”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.