Zobacz, jak Prince William i Kate Middleton wychodzą na imprezę w Bostonie wśród kontrowersji pałacowych

1 minute, 56 seconds Read

Prince William i Princess Kate przybyli do USA po raz pierwszy od 2014 roku wśród kontrowersji ze strony Pałacu Buckingham. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego na ten temat.

Pierwsza podróż Prince Williama i Kate Middleton do Stanów Zjednoczonych od 2014 roku odbywa się wśród kontrowersji w Pałacu Buckingham.

W czasie, gdy rodzina królewska zajmuje się skutkami incydentu, który miał miejsce podczas jednej z ostatnich funkcji królewskich, książę i księżna Walii wylądowali w Bostonie na ceremonii wręczenia 2022 Earthshot Prize 30 listopada.

Para została sfotografowana z burmistrzem Bostonu Michelle Wu, aby rozpocząć uroczystości w pobliżu ratusza. Kate miała na sobie ciemnozielony płaszcz zapięty w talii, a na nim szmaragdową sukienkę w kratę. William miał na sobie długi czarny płaszcz i garnitur z krawatem pasującym do zielonej palety jego żony.

Po wylądowaniu William podzielił się oświadczeniem odzwierciedlającym miłość jego zmarłej babci królowej Elżbiety II do miasta.

“Catherine i ja jesteśmy zachwyceni powrotem do Stanów Zjednoczonych i jesteśmy niezwykle wdzięczni gubernatorowi Bakerowi i Pierwszej Damie Massachusetts za ciepłe przyjęcie w Bostonie” – powiedział. “Podczas tej, naszej pierwszej zagranicznej wizyty od czasu śmierci mojej babci, chciałbym podziękować mieszkańcom Massachusetts, a w szczególności Bostonu, za liczne hołdy złożone zmarłej królowej. Z wielkim sentymentem wspominała swoją wizytę z okazji dwusetnej rocznicy w 1976 roku.”

Oprócz ceremonii wręczenia Earthshot Prize, William i Kate spędzą swoje trzy dni w Bostonie na spotkaniach z lokalnymi urzędnikami.

“Moja babcia była jedną z życiowych optymistek” – kontynuował. “I ja również. Dlatego w zeszłym roku uruchomiliśmy Earthshot Prize z ambicją stworzenia prawdziwie globalnej platformy inspirującej nadzieję i pilny optymizm, gdy szukamy sposobu na uratowanie przyszłości naszej planety”.

Wizyta pary pojawia się w momencie, gdy rodzina królewska boryka się z kontrowersjami wynikającymi z przyjęcia Królowej Konsorcjum Camilli, które odbyło się 29 listopada w Pałacu Buckingham i dotyczyło świadomości przemocy domowej. Po tym wydarzeniu Sistah Space CEO Ngozi Fulani, powiedziała, że była wielokrotnie pytana o swoje dziedzictwo i pochodzenie przez członka zespołu króla Karola III.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.