Zobacz, jak córka Faith Hill i Tima McGraw, Audrey, pokazuje swoje umiejętności wokalne

1 minute, 21 seconds Read

Chcecie usłyszeć cover córki Faith Hill i Tima McGraw – Audrey – piosenki Pat Benatar “Fire and Ice”? Cóż, przewijajcie dalej i tam będziecie.

Córka Faith Hill i Tima McGraw, Audrey, odziedziczyła po mamie i tacie miłość do muzyki.

Potrzebujesz dowodu? 20-latka udostępniła na Instagramie 1 sierpnia filmik, na którym gra na pianinie i śpiewa razem z hitem Pat Benatar “Fire and Ice”.

“Założyłam ładną sukienkę i próbowałam zaśpiewać piosenkę Pat Benatar na pianinie… ATTEMPTED!” podpisała materiał. “Excuse my yelling but l gotta have some rock on here (also why is this a reel???)”.

Co więc wyznawcy Audrey pomyśleli o jej śpiewie? Podoba im się, kochają ją, chcą jej więcej.

“Wowwwwww!!!! napisała w komentarzach żona Chrisa Cornella, Vicky Cornell. Dodała Rita Wilson: “More please!!!!!”

To nie pierwszy raz, kiedy fani słyszą głos Audrey. Wykonywała ona również covery takich piosenek jak “The Joke” Brandi Carlile i “Only Time” The Main Squeeze. A talent najwyraźniej biegnie w rodzinie, gdyż jej siostry Gracie, 25, i Maggie, 23, również potrafią śpiewać.

I niezależnie od tego, czy córki Faith i Tima pójdą w ich sławne ślady, czy wybiorą inną ścieżkę kariery, para zdobywców Grammy zawsze będzie ich największymi fanami.

“Wszyscy z nich potrafią śpiewać, ale mają różne zainteresowania”. “Chcę, żeby po prostu podążały za swoimi pasjami. Teraz chciałbym, aby [oni] najpierw zdobyli dyplom college’u. Ale cokolwiek ich inspiruje, cokolwiek ich motywuje, cokolwiek chcą iść w tym kierunku, wiesz, o to mi chodzi.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.