Zobacz 2 suknie ślubne Sarah Hyland na zachwycających zdjęciach z Wells Adams w winnicy

1 minute, 34 seconds Read

Nowoczesna panna młoda.

Trzy lata po zaręczynach, Sarah Hyland i Wells Adams w końcu zawarli związek 20 sierpnia w Sunstone Winery w Santa Ynez, Calif.

Gwiazda Modern Family poszła do ołtarza w jedwabnej sukni Vera Wang w kolorze kości słoniowej, z dekoltem w kształcie słodkiego serca, ręcznie plisowanym gorsetem, francuskimi tiulowymi rękawami i wysokim rozcięciem, zgodnie z informacją prasową od projektanta. Suknia została uzupełniona welonem z włoskiego tiulu o długości katedry, ozdobionym ręcznie aplikowaną koronkową obwódką. (Zobacz jej ślubny look tutaj i tutaj).

Na przyjęcie Sarah przebrała się w kolejną kreację Vera Wang. Jej biała suknia z włoskiej krepy miała kształt syreny z drapowanym dekoltem, ręcznie nakładaną koronką makramową i drapowanymi rękawami z włoskiego tiulu. (Możesz zobaczyć tę perfekcyjną suknię tutaj).

Dwa dni po zaślubinach, Sarah, 31 lat, i Wells, 38 lat, podzielili się romantycznym zdjęciem z ich wielkiego dnia na Instagramie, podpisanym po prostu datą ślubu. Na zdjęciu aktorka pozuje w winnicy w swojej drugiej sukni, podczas gdy gwiazda Bachelor Nation wyglądała elegancko w klasycznym czarnym smokingu.

Wśród gości weselnych było kilka gwiazd Sarah z Modern Family, w tym Sofia Vergara i Jesse Tyler Ferguson, którzy oboje podzielili się zdjęciami z wydarzenia na mediach społecznościowych.

Sarah i Wells – którzy poznali się w mediach społecznościowych – wyszli publicznie ze swoim romansem jesienią 2017 roku. Ogłosili, że są zaręczeni w lipcu 2019 roku i świętowali z intymnym przyjęciem zaręczynowym trzy miesiące później. Jednak z powodu pandemii koronawirusów para musiała odłożyć plany ślubne na później.

W sierpniu 2020 roku narzeczeni świętowali to, co byłoby ich oryginalną datą ślubu, z wycieczką do winnicy.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.