Zapłakany Will Smith opowiada Trevorowi Noah o „wściekłości” stojącej za jego klapsem oscarowym

1 minute, 33 seconds Read

Will Smith po raz pierwszy powrócił do swojej niesławnej nocy oscarowej w swoim pierwszym dużym wywiadzie telewizyjnym od czasu, gdy uderzył Chrisa Rocka na scenie w marcu ubiegłego roku.

Rozmawiając z Trevorem Noah w Daily Show w poniedziałkowy wieczór, Smith opisał, jak „po prostu zgubił się” w żartach Rocka na temat włosów żony Smitha.

„To była wściekłość, która była tłumiona przez naprawdę długi czas” – powiedział, poprzedzając swoje komentarze stwierdzeniem, że jego emocje nie usprawiedliwiają jego zachowania.

„Myślę, że powiedziałbym, że po prostu nigdy nie wiesz, przez co ktoś przechodzi. Przechodziłem przez coś tej nocy.… To tak, jakby mówili:„ Zranieni ludzie ranią ludzi ”, wiesz?

Smith powiedział, że jego największym wyzwaniem w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy było nauczenie się wybaczania sobie „za bycie człowiekiem”.

Podczas 20-minutowego wywiadu Noah mówił prawie tyle samo, co Smith, oferując rozgrzeszenie i uczucie, podczas gdy Smith ze łzami w oczach kiwał głową.

Sukces aktora Willa Smitha na 94. ceremonii rozdania Oscarów został w dużej mierze przyćmiony przez jego zachowanie na początku ceremonii, kiedy spoliczkował komika Chrisa Rocka za żart o włosach żony Smitha. W nowym wywiadzie Smith mówi, że tłumiona wściekłość doprowadziła do tego momentu.

dla wielu ludzi, kiedy mówię, że nie chcę, żeby cię to definiowało. Myślę, że to nie powinno cię definiować. Nie sądzę, aby ktokolwiek z nas w życiu zasługiwał na to, by być definiowanym przez naszego jednego pojebańca”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.