Z Jasonem Sudeikisem i Harrym Stylesem Olivia Wilde chciałaby zagrać rolę narratora we własnej historii

1 minute, 33 seconds Read

Olivia Wilde wielokrotnie wyjaśniała, że ​​zamierza opowiedzieć swoją narrację, ale inne postacie nieustannie to podkreślają. 38-letnia Wilde ponownie znalazła się w centrum uwagi w tym tygodniu po szokującej rozmowie ze swoją byłą nianią, Eriką Genaro, którą zidentyfikował TMZ. Genaro ujawnił zerwanie Wilde z Jasonem Sudeikisem i jej związek z Harrym Stylesem.

Wśród rzekomych przyznań, że Sudeikis był tak smutny, że zablokował swoim ciałem samochód Wilde’a i że Wilde zrezygnowała z psa, aby poświęcić więcej czasu nowemu kochankowi, była rzecz, która wydawała się niszczyć Sudeikis: Wilde wzięła jej specjalną sałatkę i sos i wyszła on i ich dwoje dzieci na kolację ze Stylesem.

Po ponad dniu spekulacji komentatorów internetowych i mediów, Wilde ujawnił tożsamość tajemniczego opatrunku, zamieszczając stronę z legendarnego Romana à clef Zgaga Nory Ephron, która szczegółowo opisuje rozpad małżeństwa Ephrona z Carlem Bernsteinem.

Zdjęcie ukazywało trzyskładnikowy sos składający się z oliwy z oliwek, octu z czerwonego wina i szarego puponka, ale trudno było też zignorować słowa na górze strony.

Ephron stwierdza: „Wolę, żebyś się ze mnie śmiał, niż współczuł mi”, a powodem jest to, że opowiadanie historii cię rozśmieszy. Już samo opowiedzenie tej historii sprawia, że ​​czuję się lepiej. Dlatego opowiem wam tę historię; kiedy to zrobię, będę mógł iść dalej.

Ludzie zawsze uznawali Wilde’a za utalentowanego gawędziarza. Podczas publikowania swojego debiutu reżyserskiego, Don’t Worry Darling, nad którym pracowała z Styles w ciągu ostatnich kilku miesięcy, Wilde argumentowała, że ​​nie doszło do skrzyżowania z Sudeikis and Styles.

Okłamała Vanity Fair o swoim zerwaniu z Jasonem nad Harrym. Kiedy poznałam Harry’ego, w naszym związku była już pustka.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.