Site icon Osoba Publiczna

Wyjaśnienie historii poczęcia nowej córki Ea Sheeran, gdy zostaje wyjaśnione niezwykłe imię

Ed Sheeran i jego żona Cherry Seaborn powitali swoją drugą córkę w maju i dopiero co ujawnili, że ma na imię Jupiter – a teraz ujawniono historię jej poczęcia.

31-letni piosenkarz Lego House i jego 30-letnia żona są dumnymi rodzicami dwójki dzieci – ich pierwsza córka Lyra powraca w 2020 roku.

Podczas gdy pierwsza córka została nazwana na cześć fikcyjnej postaci z serii książek His Dark Materials, druga została nazwana na cześć planety i starożytnego rzymskiego boga.

Ed i Cherry postanowili nazwać swoją drugą córkę Jowiszem – i wydaje się, że jest to częściowo spowodowane tym, że zbliżyli się, gdy planeta promieniowała na nich.

Bliski przyjaciel pary powiedział The Sun: „Ed zainstalował obserwatorium w ogrodzie ich domu w Suffolk i naprawdę interesuje się obserwowaniem gwiazd.

„Mniej więcej w tym samym czasie, w którym poczęto Jowisza, planeta była widoczna z Ziemi i był to naprawdę wyjątkowy czas.

– Zarówno Ed, jak i Cherry uważali, że kiedy zaszła w ciążę, słuszne było, by Jupiter brzmiał na jej imię. Kochają tę nazwę, zarówno pod względem tego, co reprezentuje, jak i jej wyjątkowości.”

Jowisz jest piątą planetą w Układzie Słonecznym – a także największą.

Planeta została po raz pierwszy odkryta przez starożytnego astronoma Galileo Galilei w 1610 roku i została nazwana na cześć króla rzymskich bogów, Jowisza, ze względu na to, że jest największą planetą w systemie.

Starożytny rzymski bóg był podobny do greckiego boga Zeusa, z Jowiszem będącym bogiem nieba, i uderzał wrogów błyskawicami.

Ed i Cherry ogłosili przybycie swojej drugiej córki we wtorek po tym, jak potajemnie powitali ją razem na początku tego roku.

Ed podzielił się szczęśliwą wiadomością za pośrednictwem swoich kanałów w mediach społecznościowych.

Napisał w Internecie: „Chcę wam wszystkim powiedzieć, że mamy kolejną piękną córeczkę. Oboje jesteśmy w niej tak zakochani, a my jesteśmy czterokrotną rodziną”.

Exit mobile version