Wygląda na to, że rozwód Toma Brady’ego i Gisele Bündchen’s staje się ostry

1 minute, 45 seconds Read

Według wtajemniczonych, napięcia między Tomem Brady i Gisele Bündchen narastają, gdy przechodzą przez proces zakończenia małżeństwa.

W ekskluzywnym raporcie Strona Six ujawniła, że Bündchen skorzystał z usług najlepszego adwokata rozwodowego na Florydzie, aby zająć się Bradym, gdy para wydaje się maszerować w kierunku strefy końcowej.

Według osób znających sytuację, Bündchen zatrzymało usługi prawne Toma Sassera, partnera zarządzającego firmy Sasser, Cestero & Roy.

Prawnik rozwodowy z West Palm Beach reprezentował kilku znanych klientów, w tym Tigera Woodsa podczas rozstania z Elin Nordegren, i ma duże doświadczenie w tej dziedzinie.

Sasser asystował także Jeffowi Gordonowi w kontrowersyjnym rozwodzie z żoną Brooke w 2003 roku. Rozwód przerodził się w walkę o wartość netto kierowcy NASCAR, ale ostatecznie został rozwiązany. Ale znowu Sasser był zamieszany w sprawę.

Według źródła obecność prawników przyczyniła się do pogorszenia relacji Toma i Gisele. Są gotowi do walki.

Tom i Gisele nie walczą o opiekę nad dziećmi, ponieważ oboje pragną wspólnej opieki nad nimi. Jednak wtajemniczony wierzy, że zdecydowana większość ich bogactwa i majątku nie będzie przez dłuższy czas rozdzielona równomiernie na całym świecie.

Benjamin, lat 12 i Vivian, lat 9, są razem dziećmi Bündchen i Brady’ego. Ponadto Brady ma syna Jacka, lat 15, z poprzedniego związku z Bridget Moynahan. Bündchen ma 42 lata, a Brady ma 45 lat.

Po intensywnej kłótni, którą odkryliśmy, Brady i Bündchen od kilku miesięcy mieszkają w różnych domach. Obecnie dyskutują o możliwości podzielenia swojego wielomilionowego imperium.

Domyślam się, że w tym momencie nie będzie już powrotu. Według źródła, oboje mają prawników i obecnie badają konsekwencje rozwodu, w tym kto dostanie co i ile pieniędzy będzie w to zaangażowany.

Decyzja gwiazdy NFL o wyjściu z emerytury i wznowieniu kariery piłkarskiej spowodowała rozłam w małżeństwie Bündchen i Brady’ego, które były razem przez 13 lat.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.