Wszystko o Bobbym Wooten III, nowym chłopaku Katie Holmes

1 minute, 24 seconds Read

Katie Holmes i jej nowy chłopak Bobby Wooten III pojawili się razem na czerwonym dywanie w czwartek, 26 maja. Uczestniczyli w gali 25-lecia The Moth, The Silver Ball, która odbyła się w Spring Studios w Nowym Jorku. 43-letnia gwiazda Dawson’s Creek wyszła z 33-letnim nominowanym do Grammy, zdobywając czułość przed kamerami.

Holmes miała na sobie pomarańczową suknię z długimi rękawami, czarne skórzane szpilki i małą czarną kopertówkę ze złotą ramką. Jej włosy były luźno zaczesane do tyłu i ozdobione diamentowymi kolczykami. Wooten miał na sobie niebieski garnitur, czarną koszulę zapinaną na guziki, parę czarnych butów i kilka srebrnych pierścionków na ręce.

Teraz, gdy wszystko jest już “oficjalne na czerwonym dywanie”, oto wszystko, co wiemy o Bobbym Wooten III, nowym chłopaku Katie Holmes.

Kim jest Bobby Wooten III?
Wooten wychował się w Chicago, jest mieszkańcem środkowego zachodu, podobnie jak Holmes, który pochodzi z Toledo. Muzyk i kompozytor gra obecnie na basie w Moulin Rouge! The Musical na Broadwayu, ale wydaje się, że jego projekty i występy pojawiają się wszędzie. Na tegorocznej Coachelli Wooten wystąpił z Carly Rae Jepsen, był nominowany do nagrody Grammy, jest też adiunktem w NYU Tisch School of the Arts.

Jak poznali się Bobby Wooten i Katie Holmes?
Źródło bliskie Holmes na początku maja, że zostali przedstawieni przez przyjaciół, dodając, że ich związek “działa dobrze”.

“Katie jest podekscytowana, że się z kimś spotyka i jest bardzo szczęśliwa”, powiedziano. “Ona cieszy się, że ma kogoś w swoim życiu, a on jest dla niej bardzo miły i dobry”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.