Wszystko co wiemy o drugim sezonie Yellowjackets

1 minute, 35 seconds Read

Serial Yellowjackets okazał się wielkim hitem tej zimy, a fani są już zdesperowani i chcą więcej. Dobrą wiadomością jest to, że serial został przedłużony na sezon 2. Złą wiadomością jest to, że wciąż muszą go nakręcić, więc może minąć trochę czasu zanim zobaczymy co jeszcze wydarzyło się w lesie.

W międzyczasie, oto wszystkie informacje, które udało nam się zebrać na temat 2 sezonu Yellowjackets.

Czy będzie 2 sezon Yellowjackets?
Tak, Yellowjackets odnowiło się na sezon 2 w grudniu, a konto serialu na Instagramie zamieściło zabawne ogłoszenie z jedną z tajemniczych pocztówek z napisem “Sezon 2”.

Podpisali to, “Te dziewczyny były wyjątkowe. Były mistrzyniami. The #Yellowjackets powróci na sezon 2!”.

“Yellowjackets był niekłamaną sensacją dla Showtime” – powiedział The Hollywood Reporter prezes Showtime entertainment Gary Levine. “Jesteśmy przytłoczeni zarówno uznaniem, jak i reakcją widzów na nasz serial, w tym kilkoma listami ‘Best of 2021’, 100-procentowym wynikiem na Rotten Tomatoes i śnieżną kulą oglądalności. Najwyraźniej istnieje głód oryginalności i śmiałości, a nasi niesamowici showrunnerzy Ashley, Bart i Jonathan, wraz z doskonałą obsadą, dostarczyli to i wiele więcej. Nie mogę się doczekać niespodzianek, jakie mają dla nas w zanadrzu w drugim sezonie.”

Czy po tym będą kolejne sezony?
Twórcy Yellowjackets, Ashley Lyle i Bart Nickersonn, powiedzieli również THR w wywiadzie dla ich TV Podcast, że mają duże plany dotyczące serialu.

“Spitowaliśmy to jako pomysł na pięć sezonów” – powiedział Nickerson. Następnie na panelu Vulture Festival dotyczącym serialu, gwiazda Melanie Lynskey wspomniała, że Nickerson i Lyle już rozmawiali z nią o dłuższym przebiegu, aż do końca pięciu sezonów. Niech żyje Shauna!

W wywiadzie dla ELLE, Lyle powiedział, że para planuje rzeczy na dłuższą metę.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.