Wszystko co trzeba wiedzieć o nowej roli Evy Longorii w telewizji

1 minute, 8 seconds Read

Eva Longoria zarezerwowała swoją kolejną soczystą rolę telewizyjną, a my mamy wszystkie szczegóły. Dowiedz się, co sprawia, że była gwiazda serialu “Desperate Housewives” wraca na mały ekran.

Nie jesteśmy już zdesperowani na powrót Evy Longorii do telewizji.

Aktorka wystąpi w serialu Apple TV+ Land of Women, który jest adaptacją bestsellerowej powieści Sandry Barnedy o tym samym tytule.

Aktorka wcieli się w postać Gali, “nowojorskiej pustej nestorki, której życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy jej mąż wplątuje rodzinę w nieprawidłowości finansowe”, jak podaje streamer, “a ona jest zmuszona do ucieczki z miasta wraz ze swoją starzejącą się matką i córką w wieku studenckim”.

To nie jest Wisteria Lane.

“Aby uciec przed niebezpiecznymi przestępcami, którym winien jest zniknięty mąż Gali, trzy kobiety ukrywają się w tym samym uroczym miasteczku winiarskim w północnej Hiszpanii, z którego matka Gali uciekła 50 lat temu, przysięgając, że nigdy nie wróci” – czytamy w opisie. “Kobiety chcą zacząć od nowa i mają nadzieję, że ich tożsamość pozostanie nieznana, ale plotki w małym miasteczku szybko się rozchodzą, odsłaniając ich najgłębsze rodzinne sekrety i prawdy”.

Legendarna aktorka Carmen Maura, gwiazda filmów Volver i Women on the Verge, wystąpi w roli matki Gali, Julii.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.