Wszystkie zdjęcia z oszałamiającego ślubu gwiazdy Family Karma, Vishala Parvani.

0 minutes, 58 seconds Read

Poznajcie ślub w Meksyku gwiazdy Family Karma, Vishala Parvani i Richa Sadana, od ich strojów, przez ceremonię, po ekstrawaganckie przyjęcie.

Gwiazdy “Karmy rodzinnej” z pewnością wiedzą, jak zorganizować wesele.

Trzeci sezon serialu Bravo rozpoczął się ślubnym weekendem Vishala Parvani i Richa Sadana w Cancún w Meksyku. I chociaż minęło już kilka miesięcy od czasu, gdy para oficjalnie związała się w styczniu, fani mogli zobaczyć ich wielki dzień w odcinku 13 listopada, a E! News ma ekskluzywne spojrzenie na uroczystości weselne gwiazd.

Podczas gdy wiele aspektów ich zaślubin było zgodnych z indyjską tradycją – od czerwonego stroju ślubnego Richy po samą ceremonię – para postanowiła zrezygnować z tradycyjnego wejścia Baraat, w którym pan młody przyjeżdża na koniu lub słoniu. Zamiast tego, skorzystali z tropikalnej lokalizacji i zrobili wielkie wejście na dwóch łodziach.

Podczas przyjęcia Richa i Vishal zmienili swój wygląd, zakładając odpowiednio nowoczesną białą suknię ślubną i smoking. Obsada Family Karma również pojawiła się w stylu, aby pomóc szczęśliwej parze świętować ich małżeństwo.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.