Wizażystka Krisa Jennera ujawniła ulubiony podkład gwiazdy „The Kardashians” dla nieskazitelnego wykończenia

2 minutes, 4 seconds Read

Kto rządzi światem? Dziewczyny — a dokładniej Kris Jenner. Legendarny momager przekształcił „Kardashian” w powszechnie znane nazwisko, katapultując kariery swoich dzieci od gwiazd reality show do potentatów medialnych. Świetnie ci idzie, kochanie! I podobnie jak reszta jej słynnej rodziny, Jenner nie wydaje się starzeć. W wieku 66 lat wciąż ma ten sam kultowy fason pixie i tę samą gładką skórę. Jaki jest więc sekret makijażu matriarchy Kardashian?

Podkład w sprayu Dior Airflash. Artysta makijażu Jenner, Etienne Ortega, powiedział Byrdie: „Ten szczególnie jest niesamowity u Krisa Jennera. To nasz ulubiony podkład. Wiele osób pyta mnie, czego używam na jej skórze i to jest to. To trwały podkład i pełne krycie, dzięki czemu zapewni Ci nieskazitelne wykończenie, które uwielbiam robić”.

Bądź na bieżąco z Kardashianami, samemu wypróbowując podstawowy podkład Jennera, dostępny teraz w Amazon i Nordstrom!

Jeśli szukasz podkładu o pełnym kryciu, który nadal zapewni Ci naturalny wygląd, wypróbuj podkład Dior Skin Airflash Spray Foundation 300. Uwielbiany przez profesjonalnych wizażystów z Ortegi i nie tylko, ten podkład działa jak airbrushed baza pod makijaż, aby uwydatnić Twój rutyna urody.

Dzięki lekkiej formule ten jedwabiście gładki podkład Dior jest jak druga skóra. Nasączony naturalnymi olejkami, które odparowują w kontakcie z Twoją cerą, ten produkt osiada na skórze, nie nadając jej tekstury. Według kupujących ten podkład jest bardzo łatwy do zbudowania — spryskaj twarz bezpośrednio na twarz, aby uzyskać pełne krycie lub dotknij niektórych obszarów, aby uzyskać lepsze krycie.

Recenzenci zachwycają się, że ten podkład jest „najlepszy w historii!” Jeden z klientów dodał: „Jest absolutnie doskonały! Zakrywa, ale sprawia, że Twoja skóra ma wrażenie, jakby nic nie było na niej. To naprawdę niesamowite. Sprawia, że czujesz się, jakbyś miał „naturalnie” nieskazitelną skórę”. Nic dziwnego, że Jenner jest fanką tego podkładu! Skóra założyciela Safely zawsze wygląda tak gładko na The Kardashians, a teraz wiemy dlaczego.

Najlepszy podkład powinien służyć jako płótno, aby reszta makijażu mogła błyszczeć. Praktycznie lekka formuła Diora poprawia Twój naturalny wygląd, nie sprawiając przy tym wrażenia, że nosisz „zbyt dużo” makijażu. Jeśli chodzi o piękno, ufamy Kardashianom.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.