Will Smith i Jada Pinkett Smith widziani w pierwszym wspólnym występie miesiące po spoliczkowaniu na Oscarach

1 minute, 33 seconds Read

Pięć miesięcy po tym, jak Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka podczas gali rozdania Oscarów w 2022 roku, aktor i jego żona Jada Pinkett Smith zostali zauważeni razem w Malibu.

Will Smith i Jada Pinkett Smith stawiają na wspólny front.

Para została sfotografowana wychodząc z Nobu w Malibu, Kalifornia, 13 sierpnia, zaznaczając ich pierwszy wspólny wygląd publiczny od czasu, gdy Will niesławnie spoliczkował Chrisa Rocka na 2022 Oscarów pięć miesięcy wcześniej.

Podczas ich ostatniego wyjścia, Will był widziany w marynarskiej koszulce polo, dopasowanych spodniach i czapce z piłką, podczas gdy Jada nosiła czarny kombinezon w stylu użytkowym z flanelą związaną wokół jej talii i ponadgabarytowymi odcieniami.

27 marca, wychowanek The Fresh Prince of Bel-Air, 53, trafił na pierwsze strony gazet po tym, jak popędził na scenę Oscarów i uderzył Chrisa, 57, w twarz, po tym jak gospodarz zażartował z jego żony i jej ówczesnej fryzury.

Will, który później zdobył nagrodę dla najlepszego aktora za swój występ w filmie Król Ryszard, następnie zrezygnował z Akademii Filmowej i wydał publiczne przeprosiny dla Chrisa na Instagramie.

W czerwcu Jada, 50, odniosła się do incydentu w odcinku Red Table Talk i podzieliła się życzeniami dla męża i komika.

“Moją najgłębszą nadzieją jest to, że ci dwaj inteligentni, zdolni mężczyźni mają okazję do uzdrowienia, porozmawiania o tym i pogodzenia się” – powiedziała. “Przy dzisiejszym stanie świata, wszyscy tak naprawdę potrzebujemy siebie nawzajem bardziej niż kiedykolwiek. Do tego czasu, Will i ja kontynuujemy to, co robiliśmy przez ostatnie 28 lat, a to jest utrzymanie rozgryzania tej rzeczy zwanej życiem razem.”

Zaledwie w zeszłym miesiącu Will wziął na media społecznościowe, aby zastanowić się nad dramatem mówiąc, że “robił wiele przemyśleń i osobistej pracy” i wydał kolejne przeprosiny.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.