Will Smith do Amber Heard, 10 najczęściej wyszukiwanych gwiazd Hollywood na liście Google 2022

2 minutes, 46 seconds Read

Google opublikowało 7 grudnia swój raport Year In Search 2022, w którym znalazły się niektóre z hollywoodzkich gwiazd, które wywołały szum w 2022 roku. Spójrz na gwiazdy, które trafiły na pierwsze strony gazet.

Google opublikowało swój raport Year In Search 2022 7 grudnia.

Na liście znalazły się gwiazdy Hollywood, które w tym roku zrobiły furorę i były najczęściej wyszukiwane na platformie.

Od Johnny’ego Deppa po Willa Smitha — zobacz gwiazdy, które trafiły na pierwsze strony gazet w 2022 roku.

NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE GWIAZDY HOLLYWOOD W GOOGLE
Poza informacjami dotyczącymi koronawirusa, w tym roku ludzie bardziej interesowali się rozrywką, grami i innymi popularnymi tematami. Przede wszystkim burzliwe kontrowersje, w które zaangażowane były różne międzynarodowe gwiazdy, były czymś, co napędzało plotkarskie młyny.

Will Smith
Will Smith, który w tym roku otrzymał Oscara, wywołał poruszenie po tym, jak uderzył komika Chrisa Rocka w twarz po tym, jak zażartował o łysieniu żony aktora, Jady Pinkett Smth.

Johnny’ego Deppa
Gwiazda Piratów z Karaibów wywołała w tym roku falę ze względu na swój słynny proces z żoną Amber Heard, z którą był w separacji. Po kilku tygodniach skandalicznych oskarżeń, szokujących zeznań, sprzecznych zeznań i kontrowersyjnych kontr, sprawa między dwiema gwiazdami zakończyła się, gdy decyzja została podjęta na korzyść Deppa.

Amber Heard
Amber Heard napisała artykuł w The Washington Post, w którym opisała siebie jako ofiarę przemocy domowej. Następnie aktorka została zaciągnięta na salę sądową przez byłego męża Johnny’ego Deppa, który złożył pozew o zniesławienie przeciwko gwiazdy za jej post.

Chrisa Rocka
Komik Chris Rock trafił na pierwszą stronę gazety po tym, jak padł ofiarą silnego ciosu, który Will Smith zadał mu w twarz podczas 94-godzinnej gali rozdania Oscarów w marcu tego roku.

Jada Pinkett Smith
Stan zdrowia Jady Pinkett Smith, łysienie plackowate, był w tym roku centrum kpin z Chrisa Rocka po tym, jak żartował z tego samego podczas Oscarów 2022. Mąż Jady, Will, zajął stanowisko, uderzając Rocka w twarz, co doprowadziło do poważnych reperkusji.

Józef Quinn
Aktor trafił na listy przebojów po swoim występie w upiornym dramacie Stranger Things 4. Aktor grał rolę Eddiego Munsona w serialu grozy.

Andrzeja Garfielda
Andrew Garfield stał się najpopularniejszą gwiazdą 2022 roku po tym, jak postanowił zrobić sobie przerwę od aktorstwa. Aktor, który zdobył w tym roku nominację do Oscara za Tik, tik… bum!, opowiedział, jak potrzebuje czasu na ponowną kalibrację i ponowne rozważenie tego, co chce robić dalej.

Julia Fox
Julia była najczęściej wyszukiwana w Google po tym, jak otworzyła się na temat swojego związku z Kanye Westem. Aktorka otworzyła się na temat swojego krótkiego romansu z kontrowersyjnym raperem w podcaście Emily Ratajkowski zatytułowanym High Low with EmRata.

Ezrę Millera
Gwiazda Flasha, Ezra Miller, został dwukrotnie aresztowany na Hawajach w ciągu jednego miesiąca, najpierw za zakłócanie porządku i nękanie, a następnie za napaść drugiego stopnia niecałe cztery tygodnie później. Aktor jest również oskarżony o uduszenie jednej kobiety w islandzkim barze i nękanie innej kobiety w jej domu w Berlinie.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.