Will & Grace Star Leslie Jordan nie żyją w wieku 67 lat po wypadku samochodowym

1 minute, 18 seconds Read

Leslie Jordan, płodny aktor znany z ról Will & Grace, American Horror Story i Murphy Brown, zmarł w wieku 67 lat po wypadku samochodowym 24 października.

Hollywood opłakuje utratę ikony.

Leslie Jordan zmarła w wieku 67 lat.

Według TMZ, który powołał się na źródła organów ścigania i jako pierwszy poinformował o tym, aktor jechał po Hollywood 24 października, kiedy podejrzewano, że cierpiał z powodu nagłego wypadku medycznego i rozbił swój pojazd o ścianę budynku .

Jordan był najbardziej znany ze swoich ról w Will & Grace, Call Me Kat, American Horror Story, Murphy Brown i The Help. W swojej znakomitej karierze wystąpił w ponad 20 filmach i na ponad 40 pokazach.

Ale on nie tylko działał. Komik opublikował kilka książek, z których najnowsza to How Y’all Doing?: Misadventures and Mischief from a Life Well Lived w kwietniu 2021 roku.

„Myślę, że ton jest jak bardzo pomocny ton i to lekcje, których się nauczyłem, przedstawione w zabawny sposób, tak jak to się stało i było zabawne, ale czego się nauczyłem”, powiedział E! Wiadomości ze stycznia 2021 r. „Albo to się stało i nie było to takie zabawne, ale czego się nauczyła lekcja. Jestem więc naprawdę dumny, że ma mój głos”.

„Czytelnik może spodziewać się dobrego śmiechu” – kontynuował. „Ale myślę, że będzie miał coś więcej. Wielu komików po prostu robi książki komediowe i to jest zabawne. To ma trochę więcej. To trochę bardziej podróż”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.