Wielu słuchaczy Taylor Swift wierzy, że w albumie Midnights chodzi o poronienie w tajemnicy

1 minute, 55 seconds Read

Fani Taylor Swift spekulują, że jedna z bardziej poruszających piosenek na jej ostatnim albumie, Midnights, może odnosić się do nieujawnionej utraty ciąży przez piosenkarkę.

Bigger Than The Whole Sky, dołączony jako bonusowy utwór na nowo wydanej wersji CD o 3 nad ranem, opowiada historię tragicznej straty; nie opisuje jednak konkretnych okoliczności, które doprowadziły do ​​doświadczenia straty.

W początkowej zwrotce piosenki Swift, który ma 32 lata, śpiewa: „Żadne słowa nie pojawiają się w następstwie / Sól spływa z moich oczu do moich uszu”. Ponieważ wszystko się skończyło, wszystko wypłynęło na morze, a melancholia, którą czuję, rozprzestrzenia się na każdy przedmiot, z którym się zetknę.

Dalszy opis w drugiej zwrotce wyjaśnia, jak to jest rozstać się z kimś, kogo nigdy nie miałeś okazji poznać. Do widzenia, do widzenia, do widzenia / Byłeś ważniejszy niż całe niebo. Nie byłeś tylko przemijającą fantazją i mam wiele powodów do ubolewania nad twoim odejściem. Niestety mam wiele rzeczy, bez których mogę się obejść.

Następnie Swift śpiewa: „Nigdy się nie spotkam / Co mogłoby być, byłoby / Kim powinieneś być ty, kim mógłbyś być ty i kim byś był, gdyby to było jakakolwiek inna osoba.

Fani zainteresowali się Twitterem, aby spekulować na temat znaczenia tragicznych tekstów Taylor Swift, chociaż nie wiadomo, co zainspirowało piosenkę, ani nawet czy Swift skomponowała ją z jej punktu widzenia. Jeden z fanów Taylor Swift zapytał: „Czy Taylor Swift napisał „Większy niż całe niebo” o utracie ciąży?”

Ostrzeżenie dla wszystkich moich koleżanek matek, które doświadczyły poronienia: Bigger Than The Whole Sky, który można znaleźć na najnowszym albumie Taylor Swift i jest jednym z bonusowych utworów, to wymagająca piosenka; jeśli chcesz tego posłuchać, polecam mieć pod ręką kilka chusteczek, jeśli już czujesz się emocjonalnie wrażliwy.

Od 2016 roku Swift jest romantycznie związana z aktorem Joe Alwynem, ale jest notorycznie dyskretna w stosunku do ich związku. W czerwcu pojawiły się plotki, że para się zaręczyła; utwór „Opening Up” na albumie wydawał się odzwierciedlać wyraźną reakcję zdobywcy Grammy na te plotki.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.