Wielozadaniowy sztyft do makijażu Merit Beauty wrócił do sprzedaży po tym, jak ponad 10 000 kupujących dołączyło do listy oczekujących

1 minute, 30 seconds Read

Skonsoliduj swoją torbę do makijażu i używaj Minimalist Perfecting Complexion Stick jako podkładu, korektora i konturera.

To nie podkład, nie korektor, nie konturówka – to wszystko to, co powyżej. Merit Beauty Minimalist Perfecting Complexion Stick to uniwersalny produkt do makijażu, który ma bardzo oddanych zwolenników.

Był wyprzedany przez miesiące, a lista oczekujących osiągnęła 10,000+ osób i 44.6K+ “Loves” od klientów Sephora. Teraz jest już dostępny w sprzedaży i jest lepszy niż kiedykolwiek – zawiera 1,7 razy więcej produktu niż wcześniej.

Ten sztyft zapewnia łatwe budowanie, lekkie lub średnie krycie, które jest lekkie na skórze. Świetnie nadaje się również do stosowania w podróży, jeśli chcesz się przygotować podczas dojazdu do pracy.

Odcień, który pasuje do Twojej karnacji możesz stosować jako podkład i korektor. Możesz też zwiększyć ilość odcieni o dwa lub trzy i użyć go jako sztyftu do konturowania, aby wyrzeźbić i podkreślić kości policzkowe i linię szczęki.

Marka twierdzi, że produkt pomaga zatrzymać wilgoć, a zawarty w formule wyciąg ze stokrotki “zmniejsza widoczność pigmentacji i ciemnych plam”.

Recenzja sztyftu Merit Beauty Minimalist Perfecting Complexion Stick.


Jedna z klientek namawiała: “Wyrzuć wszystko, co posiadasz i zastąp to produktami MERIT! Do tej pory posiadam większość produktów kosmetycznych Merit (z wyjątkiem Day Glow i Flush Balm) i kocham je wszystkie na kawałki – a nigdy nie byłam typem dziewczyny do makijażu!

Jest idealny dla mojej trądzikowej skóry, skraca czas aplikacji makijażu o połowę (ponieważ jest dosłownie niezawodny!), a ja odzyskałam. Makeup Minimalists Rejoice! moją pewność siebie. Nie mogę się doczekać, aby wypróbować cokolwiek Merit wychodzi z następnym!”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.