Wiele razy Selena Gomez była mistrzem świadomości zdrowia psychicznego dla fanów w każdym wieku

1 minute, 20 seconds Read

Surowa szczerość Seleny Gomez na temat dbania o własne zdrowie psychiczne dostarczyła inspiracji i pocieszenia niezliczonej liczbie osób – i na cześć jej 30. urodzin, to zdecydowanie coś do świętowania.

Selena Gomez wciąż ma zaledwie 30 lat, ale od lat jest ważnym głosem na rozszerzającej się arenie świadomości zdrowia psychicznego.

I wystarczy powiedzieć, że gwiazda Only Murders in the Building jest jednym z powodów, dla których publiczny dyskurs na temat uzyskania pomocy, samoakceptacji i poświęcenia czasu na uzdrowienie jest bardziej solidny niż kiedykolwiek.

W rzeczywistości Gomez była właśnie w Białym Domu na spotkaniu z ambasadorami i aktywistami kilka miesięcy temu, przynosząc podpisową szczerość o jej własnych doświadczeniach – w tym, że zdiagnozowano u niej dwubiegunowość.
w tym bycie zdiagnozowanym z chorobą dwubiegunową w jej dwudziestych latach – co pomogło wziąć ten historycznie napiętnowany temat do światła i, być może najważniejsze, przypomnieć tym, którzy zmagają się, że nie są sami.

Mówienie o zdrowiu psychicznym “swobodnie i bez wstydu”, powiedziała, jest kluczowe.

Siedząc u boku pierwszej damy Jill Biden na organizowanym przez MTV Mental Health Youth Action Forum w maju, Gomez wyjaśniła: “Czułam, że kiedy dowiedziałam się, co się dzieje mentalnie.

Odkryłam, że było więcej wolności dla mnie, aby być w porządku z tym, co mam, ponieważ uczyłam się o tym”. Zwrócenie uwagi na zdrowie psychiczne poprzez media lub po prostu przez mówienie o swoich podróżach może pomóc.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.