Wewnątrz „relaksującej” podróży Gisele Bündchen do Kostaryki po rozwodzie z Tomem Bradym

1 minute, 56 seconds Read

Prawie dwa tygodnie po tym, jak Gisele Bündchen i Tom Brady ogłosili zerwanie po 13 latach małżeństwa, źródło mówi wyłącznie E! Wiadomości o „szczęśliwym” wyjeździe supermodelki do Kostaryki.

Po rozstaniu z Tomem Bradym Gisele Bündchen miała małą przerwę osobistą.

Supermodelka, która dzieli dzieci Benjamina, 12 lat i Vivian, 9 ze swoim byłym zawodnikiem NFL, rozkoszowała się niedawnym rodzinnym wypadem ze swoimi dziećmi prawie dwa tygodnie po tym, jak para ogłosiła rozstanie. I jako źródło powiedział wyłącznie E! Wiadomość, że wyjazd tria nadszedł w idealnym momencie.

„Gisele zabrała swoje dzieci do ich domu w Kostaryce” – powiedział wtajemniczony. „Po rozwiązaniu rozwodu chciała uciec do swojego szczęśliwego miejsca. Odpoczywali, bawili się ze swoimi psami na plaży i surfowali. Chcieli uciec od tego wszystkiego i mieć małe wakacje”.

Tropikalne wakacje Gisele nadchodzą niemal po tym, jak ona i siedmiokrotny mistrz Super Bowl potwierdzili swój rozpad po 13 latach małżeństwa. Jeśli chodzi o szczegóły dotyczące ich podziału, osobne źródło podzieliło się wglądem na temat ich procesu.

„Opracowali szczegóły ugody i kiedy wszystko zostało uzgodnione, nie było powodu, aby czekać” – powiedział wcześniej E! Aktualności. „Oboje są gotowi ruszyć dalej i iść naprzód”.

Te szczegóły obejmowały zgodę pary „w sprawie wspólnej opieki i podziału swoich aktywów”, według źródła, dodając, że „planują współrodzić się i zachować dzieci bez dramaturgii”.

„To smutny dzień, ale to także ulga, że ugoda jest zamknięta” – dodał wtajemniczony. „Wiedzieli, że to nadchodzi i nadszedł czas, aby przejść dalej”.

Zarówno Tom – który również dzieli syna Jacka, 15 lat, z byłą Bridget Moynahan – i Gisele również podzielili się osobistym uznaniem, gdy zastanawiali się nad swoim rozstaniem, z rozgrywającym, który powiedział, że obaj podjęli tę decyzję „polubownie”.

„Takie postępowanie jest oczywiście bolesne i trudne, podobnie jak dla wielu ludzi, którzy codziennie przechodzą przez to samo na całym świecie” – powiedział Tom w oświadczeniu opublikowanym 28 października w mediach społecznościowych. „Jednak życzymy sobie nawzajem wszystkiego najlepszego, gdy kontynuujemy nowe rozdziały w naszym życiu, które jeszcze nie zostały napisane”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.