Wewnątrz Jennifer Lopez i Ben Affleck’s Lavish Wedding Celebration in Georgia

1 minute, 44 seconds Read

Poznaj szczegóły ceremonii ślubnej Jennifer Lopez i Bena Afflecka, która odbyła się 20 sierpnia w Georgii. Para, która po raz pierwszy związała się w lipcu w Las Vegas, ubrała się na biało, podobnie jak ich rodzina i przyjaciele.

To był piękny dzień na biały ślub dla Jennifer Lopez i Bena Afflecka.

20 sierpnia po raz drugi zawarli związek małżeński podczas hucznej ceremonii w jego posiadłości w Georgii, w obecności rodziny i przyjaciół. Affleck i Lopez ubrani byli na biało, podobnie jak ich goście i weselnicy.

Ich dzieci – aktor i była żona Jennifer Garner – trójka dzieci Violet, 16, Seraphina, 13, i Samuel, 10, oraz bliźnięta Max i Emme, 14, należące do J.Lo i byłego męża Marca Anthony’ego, wzięły udział w ceremonii, która trwała 20 minut i była prowadzona przez life coacha Jaya Shetty’ego.

“Na koniec ceremonii pozowali do rodzinnych zdjęć na doku przy wodzie” – dodała osoba. “To było bardzo romantyczne i klasyczne. Mieli staromodny samochód zaparkowany przed posiadłością gotowy do zabrania ich. J.Lo była ekstatyczna i było dużo łez radości i śmiechu. Jej uśmiech mówił wszystko”.

Jak widać na zdjęciach z powietrza udostępnionych przez wiele mediów, J.Lo szła do ołtarza – przykryta białą bieżnią – w sukni z krótkim rękawem od Ralpha Laurena z długim, puszystym trenem i bardzo długim welonem. Affleck założył białą marynarkę na czarne spodnie.

Para ta nie jest pierwszą parą celebrytów, która na swoim ślubie prezentuje całkowicie biały strój. Beyoncé, siostra Solange, ich mama Tina Knowles i Kelly Rowland wprowadziły ten sam dress code na swoich ślubach.

Na ceremonii ślubnej J.Lo i Afflecka, która odbyła się miesiąc po wymianie przysięgi małżeńskiej w Las Vegas w zeszłym miesiącu, pojawiły się również białe kwiaty i biały fortepian.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.