Wewnątrz Jennifer Lopez i Ben Affleck’s Georgia Wedding Party Plans

2 minutes, 59 seconds Read

Jennifer Lopez i Ben Affleck utrzymali swój ślub w Las Vegas w intymnej atmosferze, w którym uczestniczyli tylko oni, mama Lopez i jej dzieci. Jak donosi TMZ, w najbliższym czasie odbędzie się jednak większa uroczystość, która będzie miała miejsce w Georgii.

Wiele źródeł bliskich parze mówi, że Affleck zorganizuje imprezę “w ciągu najbliższych kilku tygodni” w domu, którego jest właścicielem w “nadmorskim mieście Riceboro, Georgia”. Wśród gości znajdą się członkowie rodziny, bliscy przyjaciele, a także niektórzy celebryci, powiedziały źródła. Lopez była w domu z jej menedżerem planowania partii kilka tygodni temu, gniazdo dodał, i Affleck był uważany za tam, zbyt.

Lopez podzieliła się wczoraj intymnymi szczegółami ze swojego ślubu w Vegas z Affleckiem, wraz ze zdjęciami siebie w swoich dwóch sukniach ślubnych. O samej ceremonii napisała w swoim newsletterze On the JLo:

Ostatniej nocy polecieliśmy do Vegas, staliśmy w kolejce po licencję z czterema innymi parami, wszyscy odbywający tę samą podróż do ślubnej stolicy świata. Za nami dwóch mężczyzn trzymało się za ręce i obejmowało się nawzajem. Przed nami młoda para, która odbyła trzygodzinną podróż z Victorville na drugie urodziny swojej córki – wszyscy chcieliśmy tego samego – aby świat uznał nas za partnerów i zadeklarował naszą miłość światu poprzez starożytny i prawie uniwersalny symbol małżeństwa.
Ledwo zdążyliśmy do małej białej kaplicy ślubnej przed północą. Łaskawie zostali otwarci na kilka minut, pozwolili nam zrobić zdjęcia w różowym Cadillacu cabrio, ewidentnie używanym kiedyś przez samego króla (ale jeśli chcieliśmy, żeby sam Elvis pokazał, to kosztowało to dodatkowo, a on był w łóżku).
Więc z najlepszymi świadkami, jakich można sobie wyobrazić, sukienką ze starego filmu i kurtką z szafy Bena, przeczytaliśmy nasze własne śluby w małej kaplicy i daliśmy sobie nawzajem pierścienie, które będziemy nosić do końca naszego życia. Mieli nawet Bluetootha na (krótki) marsz w dół ołtarza. Ale w końcu był to najlepszy możliwy ślub, jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Taki, o którym marzyliśmy od dawna i taki, który stał się rzeczywistością (w oczach państwa, Las Vegas, różowego kabrioletu i siebie nawzajem) na bardzo, bardzo długo.
Kiedy miłość jest prawdziwa, jedyną rzeczą, która liczy się w małżeństwie jest siebie nawzajem i obietnica, którą składamy, aby kochać, dbać, rozumieć, być cierpliwym, kochającym i dobrym dla siebie nawzajem. My to mieliśmy. I tak wiele więcej. Najlepsza noc w naszym życiu. Dziękuję kaplicy Little White Wedding za to, że pozwoliła mi skorzystać z pokoju przerw, aby się przebrać, podczas gdy Ben zmienił się w męskiej toalecie.
Mieli rację mówiąc, że “wszystko czego potrzebujesz to miłość”. Jesteśmy tak wdzięczni, że mamy jej pod dostatkiem, nową wspaniałą rodzinę z pięciorgiem niesamowitych dzieci i życie, na które nigdy nie mieliśmy więcej powodów, by się cieszyć. Trzymaj się wystarczająco długo, a może znajdziesz najlepszy moment swojego życia w Las Vegas o dwunastej trzydzieści rano w tunelu miłości, z dziećmi i tym, z którym spędzisz wieczność. Miłość to wielka rzecz, może najlepsza z rzeczy – i warto na nią czekać.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.