Wewnątrz 21 urodziny Dixie D’Amelio w Las Vegas z Charli D’Amelio i Landonem Barkerem

1 minute, 33 seconds Read

Dixie D’Amelio świętowała swoje 21 urodziny z siostrą Charli D’Amelio i chłopakiem gwiazdy TikTok, Landonem Barkerem w Las Vegas.

Serce Dixie D’Amelio jest w Vegas, kochanie!

W ten weekend influencerka świętowała swoje 21. urodziny w Las Vegas. Dołączyli do niej rodzice, Heidi D’Amelio i Marc D’Amelio, młodsza siostra Charli D’Amelio i chłopak TikToker, Landon Barker-Travis Barker syn, a także inni przyjaciele.

Obchody rozpoczęły się 11 sierpnia. Charli i Landon, którzy mają po 18 lat, dołączyli do Dixie, rodziców dziewczyn i innych gości, w tym innych influencerów, na kolację w restauracji Carversteak w Resorts World Las Vegas. Impreza 30 popijała mocktails i jadła w prywatnych jadalniach Whiskey Room i Knife Shop.

Grupa delektowała się takimi daniami jak kawior Regiss Ova, chłodne półmiski ze skorupiakami, surf n’ turf, petit filet, czarny dorsz w sosie miso, organiczny pieczony kurczak i inne pikantne dania dodatkowe, a na deser podano ciasto czekoladowe i duet kremów waniliowych. Dixie została również zaskoczona maślanym deserem z wiórkami złota, czerwonymi aksamitnymi makaronikami i sparklerem. Przed wyjściem goście zaczęli śpiewać i tańczyć.

13 sierpnia Dixie relaksowała się przy basenie w jednym z “pałaców” Resorts World Las Vegas i wraz z gośćmi zjadła brunch. Na kolację odwiedzili restaurację Fuhu.

Następnie solenizantka obejrzała niestandardowy pokaz fajerwerków i zakończyła noc w Zouk Nightclub. Tam wraz z ekipą zasiadła przy stoliku na scenie, podczas gdy ona sama weszła za kabinę DJ-a z Louisem The Child i robiła sobie zdjęcia z tłumem.

Zdjęcie rodzinne
Dixie i jej rodzina pozują przed urodzinowym billboardem, gdy świętuje swoje 21 urodziny w Las Vegas.

Czas na deser!
Dixie cieszy się urodzinowym deserem w restauracji Carversteak w Resorts World Las Vegas.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.