W końcu pojawił się drugi syn Mandy Moore i Taylor Goldsmith

1 minute, 47 seconds Read

Oscar Bennett urodził się w piątek 38-letniej aktorce i jej partnerce Taylor Goldsmith. To drugi syn tej pary. Ozzie jest tutaj! Moore i Goldsmith napisali na Instagramie, że ich drugie dziecko, Oscar Bennett Goldsmith, urodziło się trochę późno, ale urodziło się znacznie szybciej i łatwiej niż jego starszy brat.

Wydaje się, że nasze serca rozszerzyły się, aby pomieścić dwa razy więcej miłości, a szybkość, z jaką ją czujemy, jest zdumiewająca. Jest nie do opisania i jesteśmy wdzięczni, że nasza rodzina składa się teraz z całej czwórki.

Tweet zawierał zdjęcie aktorki, która wydawała się świecić, gdy promieniała do swojego nowonarodzonego dziecka, gdy Goldsmith patrzył na nią zza jej ramienia. Szczęśliwi rodzice opublikowali także zdjęcie zadowolonego ojca, który miał 37 lat i spędzał czas jeden na jednego ze swoim drugim dzieckiem, podczas gdy oni przytulali się „skóra do skóry”.

Para urodziła swoje pierwsze dziecko razem, syna imieniem Gus, który ma teraz rok, w lutym 2021 roku, a niemowlę zrobiło uroczą scenę w filmie Moore z premiery ciąży w czerwcu. Gwiazda This Is Us opublikowała na Instagramie, że jej sześć sezonów w serialu NBC właśnie zakończyło się zakończeniem jednego z najważniejszych i najbardziej kształtujących rozdziałów w moim życiu.

Jako matka dwójki dzieci, zaczyna się następne… i nie moglibyśmy być bardziej wdzięczni ani podekscytowani tym; Moore napisał komentarz do uroczego zdjęcia Gusa w koszuli z napisem „starszy brat”. Następnie wykonawca rzucił wskazówkę na temat jej terminu, mówiąc: „Baby Boy Goldsmith # 2 przybywa tej jesieni!”

Moore żartowała wcześniej, że jej nadchodząca trasa będzie miała nieco zmodyfikowany format, ponieważ spodziewała się dziecka, ale ostatecznie odwołała trasę po zaledwie 12 koncertach później tego miesiąca.

Powiedziała na Instagramie, że decyzja o zaprzestaniu występów wywołała u niej wielki smutek, ponieważ ponowne granie dla was wszystkich w zeszłym miesiącu było przyjemnością i przywilejem.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.