Vincenzo Alberto Annese: Mogę być arogancki, ale chcę, żeby drużyna wygrywała

1 minute, 1 second Read

Powiew świeżego powietrza można odczuć w NorthEast United, ponieważ klub mianował nowego głównego trenera Vincenzo Alberto Annese. Ten ruch został przeprowadzony z myślą o dobrej formie klubu w tym sezonie i z nadzieją na odwrócenie sytuacji.

Następnie Highlanders zmierzą się z Marina Machans z Chennai, mając nadzieję na przerwanie passy porażek. Przed kolejnym meczem nowy trener Vincenzo Alberto Annese zwrócił się do mediów.

Włoski trener był wdzięczny klubowi za nominację na nowego menedżera. Wspomniał ponadto, że gra tylko po to, aby wygrać i koncentruje się na meczu Chennaiyin FC.

„To zaszczyt być częścią NorthEast United. Dla mnie to zaszczyt, że ten klub ma do mnie pełne zaufanie. Nie myślę o ośmiu porażkach, skupiam się tylko na jutrze.

„To musi być dla nas pozytywny wynik jutro i będzie to bardzo skomplikowany mecz dla drużyny przeciwnej i jestem bardzo podekscytowany jutrzejszym startem. To będzie mecz z bramkami. Gram tylko po to, aby wygrać, uwielbiam podejmować ryzyko i atakować za każdym razem.

Dodał: „Chcę włożyć całą moją motywację dla wszystkich graczy, personelu i kibiców. Mogę być arogancki, ale chcę, aby drużyna wygrała.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.