Mr. Khalid Al Zarooni, President of Dubai Sports City, and Mr. Kanwal S. Sra, Founder, Chairman, and CEO of the United International Baseball League

United International Baseball League ogłasza Dubai International Stadium oficjalnym miejscem rozgrywek inauguracyjnych

1 minute, 15 seconds Read

Światowej sławy stadion krykietowy zostanie przekształcony przez UIBL w pierwsze profesjonalne boisko baseballowe w regionie

NOWY JORK i DUBAI, ZEA, 17 sierpnia 2022 United International Baseball League (UIBL), pierwsza w historii profesjonalna liga baseballowa stworzona z myślą o Indiach, Pakistanie i Bliskim Wschodzie, ogłosiła dziś współpracę z Dubai Sports City i Dubai International Stadium jako oficjalnym miejscem inauguracyjnego showcase’u UIBL w dniach 23 lutego – 5 marca 2023

W obiekcie odbędzie się dziewięć meczów i jeden pokaz, w którym wezmą udział cztery pierwsze franczyzy ligi. Dubai International Stadium jest główną częścią kompleksu Dubai Sports City, najważniejszego wielofunkcyjnego obiektu sportowego w Dubaju.

Stadion, który został otwarty w 2009 roku, był gospodarzem kilku wysokiej rangi turniejów International Cricket Council (ICC) i Indian Premier League (IPL), w tym zeszłorocznego finału IPL pomiędzy Chennai Super Kings i Kolkata Knight Riders.

Obiekt będzie również domem dla inauguracyjnego sezonu International League T20 (ILT20), profesjonalnej ligi krykieta w ZEA, która rozpocznie rozgrywki w styczniu 2023 roku.

“To zaszczyt dla naszej ligi rozpocząć grę na jednym z najbardziej historycznych stadionów na świecie” – powiedział Kanwal S. Sra, założyciel, prezes i dyrektor generalny UIBL. “Dubai International Stadium jest jednym z klejnotów tego regionu i będzie niesamowitym punktem startowym dla UIBL, gdy przyniesiemy profesjonalny baseball fanom na całym Bliskim Wschodzie i w Azji Południowej.

Bardzo doceniamy wsparcie i partnerstwo Dubai Sports Council, Dubai Sports City i całego zespołu Dubai International Stadium.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.