Ujawniono przyczynę śmierci Ivany Trump

1 minute, 30 seconds Read

Według New York City Medical Examiner, bizneswoman, która była żoną byłego prezydenta Donalda Trumpa i matką jego trójki najstarszych dzieci, zmarła 14 lipca po uderzeniu tępym uderzeniem w tors. został uznany za wypadek.

Wysoki rangą urzędnik z Nowego Jorku, mający bezpośrednią wiedzę w tej sprawie, powiedział NBC News, że okoliczności jej śmierci są zgodne z upadkiem ze schodów.

Ivana zmarła w wieku 73 lat, pozostawiając swoją rodzinę, w tym dzieci Ivankę Trump, Donalda Trumpa Jr. i Erica Trumpa.

W oświadczeniu wydanym po jej śmierci rodzeństwo opisało Ivanę jako „niesamowitą kobietę – siłę w biznesie, światowej klasy sportowiec, promienną piękność oraz troskliwą matkę i przyjaciółkę”.

Później tego samego dnia Ivanka zabrała się na Twittera, aby podzielić się osobistym hołdem dla swojej zmarłej matki. „Mama była genialna, urocza, namiętna i strasznie zabawna” – napisała obok słodkiego zdjęcia z czasów dzieciństwa Ivanki. „Żyła pełnią życia – nigdy nie rezygnując z okazji do śmiechu i tańca”.

Dodała: „Będę za nią tęsknić na zawsze i na zawsze zachowam pamięć o niej żywą w naszych sercach”.

Tymczasem Donald, który był żonaty z Ivaną w latach 1977-1992, również opłakiwał Ivanę we własnym oświadczeniu.

„Jestem bardzo zasmucony informacją wszystkich tych, którzy ją kochali, a jest ich wielu, że Ivana Trump zmarła w swoim domu w Nowym Jorku” – napisał. „Była cudowną, piękną i niesamowitą kobietą, która prowadziła wspaniałe i inspirujące życie”.

Dodał: „Jej dumą i radością była trójka jej dzieci, Donald Jr., Ivanka i Eric. Była z nich tak dumna, jak my wszyscy byliśmy z niej tacy dumni. Spoczywaj w pokoju, Ivana!”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.