Twórcy „Stranger Things” zapowiadają finałowy sezon: „Doprowadziliśmy naszych kierowników do płaczu” podczas spotkania prezentacyjnego

1 minute, 0 seconds Read

Bracia Duffer wzięli udział w dyskusji panelowej w Los Angeles wraz z niektórymi z ich obsady w niedzielę wieczorem i dali kilka wskazówek na temat tego, co ma nadejść w serialu Netflix.

Matt Duffer powiedział, że niewiele osób wie, jak to się skończy, ale bracia przedstawili cały sezon Netflixowi podczas dwugodzinnego spotkania. „Sprawiliśmy, że nasi dyrektorzy płakali, co moim zdaniem było dobrym znakiem, że ci dyrektorzy płakali” — kontynuował. „Jedyne inne sytuacje, w których widziałem, jak płaczą, były jak spotkania budżetowe”, gdy tłum się śmiał.

„To były inne łzy”, zażartował Levy, który powiedział: „Jako świadek, będąc w tym dwugodzinnym pokoju i czytając ten pierwszy scenariusz — jestem sparaliżowany strachem, że coś zepsuję, ale zrobię to. powiedzmy, że rzecz w tych Duffer Brothers polega na tym, że chociaż serial stał się tak sławny, a postacie stały się tak ikoniczne i jest tak wiele o latach 80., zjawiskach nadprzyrodzonych i gatunku, chodzi o tych ludzi, o te postacie. Piąty sezon już tak wyraźnie zajmuje się tymi historiami bohaterów, ponieważ to zawsze było siłą napędową Stranger Things.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.