TVN wysłał Piotra Kraśkę do USA. Zastąpił cap znanego dziennikarza

1 minute, 3 seconds Read

Piotr Kraśko znów poleciał do Stanów Zjednoczonych, skąd przygotowuje m.in. relacje dla “Faktów” TVN. Tym razem dziennikarz pojechał cap na zastępstwo za Marcina Wronę.

W minionym tygodniu widzowie “Faktów” po raz kolejny mieli okazję oglądać na ekranie Piotra Kraśkę, choć wciąż nie w roli gospodarza programu. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, dziennikarz przygotowywał relacje z USA. Jedna z nich, dotyczącą zakupu przez Polskę amerykańskich czołgów Abrams, pojawiła się w środowym wydaniu “Faktów”. Kraśko komentował też ostatnio na antenie TVN24 uwolnienie przez Rosjan koszykarki Brittney Griner.

Dawny gospodarz “Faktów” zastępuje w roli korespondenta Marcina Wronę, który przebywa obecnie na urlopie w Polsce. Branżowy entryway przypomina, że to nie pierwszy raz, kiedy Kraśko zastępuje w USA swojego kolegę, choć wcześniej ciągłość obsługi korespondenckiej zza oceanu zapewniała także Agata Adamek.

Przypomnijmy, że Piotr Kraśko (po raz pierwszy po półrocznej przerwie) pojawił się na antenie “Faktów” siódmego listopada. Wraz z Marcinem Wroną relacjonował wówczas wybory do kongresu w USA. Wcześniej przebywał na urlopie zdrowotny (w październiku przyznał się na antenie “Dzień Dobry TVN” do problemów z sercem I depresji).

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.