Tristan Thompson zauważył trzymającą się za ręce tajemniczą kobietę w Grecji, gdy spodziewa się drugiego dziecka z Khloe Kardashian

3 minutes, 4 seconds Read

Iść dalej? Tristan Thompson został zauważony trzymający się za ręce z tajemniczą kobietą w Grecji kilka dni po tym, jak pojawiły się wiadomości, że spodziewa się dziecka nr 2 z Khloé Kardashian.

31-letni gracz NBA został sfilmowany podczas spaceru ulicami Mykonos w sobotę, 16 lipca. Na podstawie materiału udostępnionego przez konto fanów na Instagramie @kardashianclips, sportowiec spacerował ramię w ramię z brunetką, która miała na sobie pomarańczowo-brązowy wir. sukienka. Ze swojej strony Thompson połączył kwiecisty wzór na guziki z ciemnymi spodniami i białymi trampkami.

Pochodzący z Kanady jest obecnie na wakacjach na greckiej wyspie z przyjaciółmi i został sfotografowany podczas zwiedzania miasta w piątek 15 lipca. drugie dziecko wraz z pomocą nosicielki ciążowej. Ta para jest rodzicami 4-letniego True, a Thompson ma również synów Prince’a, lat 5, z Jordanem Craigiem i Theo, 7 miesięcy, z Maralee Nichols.

„Możemy potwierdzić, że True będzie miał rodzeństwo, które zostało poczęte w listopadzie”, powiedział nam w oświadczeniu przedstawiciel współzałożyciela Good American. „Khloe jest niesamowicie wdzięczna niezwykłej surogacie za tak piękne błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić o życzliwość i prywatność, aby Khloé mogła skupić się na swojej rodzinie.

Podczas gdy Thompson i Kardashian powiększają swoją rodzinę, nie planują powrotu do siebie. „Khloé i Tristan są współrodzicielstwem, ale nie mówią [na zewnątrz] współrodzicielstwa, to jedyna komunikacja, jaką mają już”, powiedział nam wyłącznie informator, dodając, że dziecko zostało poczęte przed niedawnym skandalem dotyczącym ojcostwa zawodnika Chicago Bulls. „Tristan zdał sobie sprawę, że jest postacią rodzicielską dla True i nowego dziecka [i] to wszystko, czym jest teraz dla Khloé”.

Thompson zaczął spotykać się z absolwentem Keeping Up With the Kardashians we wrześniu 2016 roku i ogłosili, że rok później spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Jednak na kilka dni przed narodzinami True w kwietniu 2018 roku gwiazda koszykówki została oskarżona o zdradę swojej ówczesnej dziewczyny w ciąży z wieloma kobietami.

Ta dwójka początkowo pozostała razem ze względu na swoją córkę, ale Kardashian zerwał w lutym 2019 r. Po tym, jak Thompson pocałował przyjaciela rodziny Jordyna Woodsa. Pomimo dramatycznego rozłamu, Us potwierdzili w sierpniu 2020 r., że para postanowiła jeszcze raz spróbować swojego romansu. Po ponad roku spotykania się z przerwami, zakończyli swój związek na dobre pod koniec 2021 roku.

Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się wiadomości, że Nichols pozwał Thompsona o alimenty na dziecko. My wyłącznie potwierdziliśmy przybycie Theo w grudniu 2021 roku, a Thompson wyjawił miesiąc później w mediach społecznościowych, że jest ojcem niemowlęcia. Skandal zaskoczył Kardashian, który ujawnił podczas czerwcowego odcinka The Kardashians Hulu, że dowiedziała się o związku Thompsona i Nicholsa „z resztą świata”.

Wszystko, co Khloe i jej rodzina powiedzieli o Tristanie w „Kardashianach”
„Uprzejmość by tego nie zrobiła. Ale dobrze, jeśli to zrobisz, nie zamierzasz nawet dać mi cholernego heads-upa przed resztą świata? To tylko dodatkowy policzek w twarz. To upokarzające. Jestem zażenowany. Wolałbym być sam niż przebywać wśród ludzi ”- powiedział autor Strong Looks Better Naked w reality show. „Odtwarzam każde wydarzenie, każdy wielki gest, każdą podróż [i] każdą randkę. Wszystko to było kłamstwem. Jak mogłeś nie mówić czegoś? Po prostu nie czuję się we własnym ciele. Te rzeczy po prostu się dzieją i przechodzę przez ruchy. Ale kiedy coś ci się przytrafia kilka razy, stajesz się na nie odporny. Co jest naprawdę smutne”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.