Tragiczna tajemnicza dziewczyna Dariusa Campbella Danesha przerywa milczenie na temat ich „bratniej duszy” miłości

1 minute, 49 seconds Read

Załamana Lauren Cheek złożyła hołd zmarłej w sierpniu gwieździe West Endu, Dariusowi Campbellowi Daneshowi, na swoim Instagramie. Opublikowała zdjęcia, na których całują się w Kalifornii i na zamku w Edynburgu

Zrozpaczona dziewczyna Dariusa Campbella Danesha złożyła poruszający i czuły hołd tragicznemu piosenkarzowi Popstars.

Lauren Cheek zamieściła piękne zdjęcia, na których przytulają się i całują w Kalifornii i na zamku w Edynburgu.

Amerykańska bizneswoman, która prowadzi agencję kreatywną dla kobiet, nazwała Dariusa: „Mój najlepszy przyjaciel, moja miłość, moja bratnia dusza – a teraz mój anioł”.

Powiedziała: „Nic nie jest w stanie wyrazić bólu i szoku, jaki odczuwam bez ciebie. To wciąż nie wydaje się prawdziwe. Kocham Cię na wieki wieków.”

Darius został znaleziony martwy w mieszkaniu w pobliżu Mayo Clinic w Rochester, Minnesota, USA, 11 sierpnia, w wieku 41 lat.

Bliski kumpel Chris Cochran, który codziennie rozmawiał z gwiazdą, powiedział, że Darius czuł to samo do Lauren.

60-letni Chris powiedział: „Cieszył się związkiem ze starym przyjacielem, z którym znów zaczął się spotykać. Nie był w depresji. Był szczęśliwy. Wszystko szło dobrze.

W wiadomości do Chrisa w lipcu opisał Lauren jako „anioła w moim życiu… moją miłość, kobietę, której słucham i której ufam”.

Chris szkolił Dariusa w zakresie pracy z oddechem, aby poradzić sobie z przewlekłym bólem szyi, którego doznał w wyniku wypadku samochodowego w 2010 roku.

Darius had just found love again with Lauren Cheek

Testy wykazały, że gwiazda zmarła w wyniku wdychania znieczulającego chloroetanu – czasami używanego jako narkotyk rekreacyjny.

Chris, jedna z ostatnich osób, które rozmawiały z Dariusem, powiedział: „Czuję, że jest źle przedstawiany. Nie był narkomanem. Był wspaniałym człowiekiem, który chciał zmienić świat”.

W 2015 roku Darius powiedział fanom, że zapadł w śpiączkę po tym, jak zachorował na zapalenie opon mózgowych, pijąc wodę z ujścia ścieków w Tamizie, aby podłączyć organizację charytatywną Fresh2o po omyłkowym wypiciu z butelki bez podłączonego filtra do wody.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.