Tom Hollander i Leo Woodall reagują na szokującą scenę z Białym Lotosem

1 minute, 32 seconds Read

W ekskluzywnym wywiadzie. Gwiazdy The White Lotus Tom Hollander i Leo Woodall ujawnili swoje reakcje na skandaliczną scenę finałową z odcinka z 27 listopada.

Przepraszam, musimy podnieść nasze szczęki z podłogi.

Podczas gdy my przyszliśmy do oczekiwania nieoczekiwanego od The White Lotus, nie byliśmy przygotowani na to, co 27 listopada odcinek miał w sklepie.

Po obudzeniu w środku nocy, Tanya (Jennifer Coolidge) potknął się do oddzielnego pokoju tylko znaleźć Quentin (Tom Hollander) uprawiających seks z jego siostrzeńcem Jack (Leo Woodall).

Chwilę wcześniej Jack przybył do domu Quentina w Palermo z randki z Portią (Haley Lu Richardson) i powiedział: “Muszę zrobić coś dla mojego wuja”.

To nie była mała przysługa.

Dla zaangażowanych aktorów scena ta stanowiła odrobinę nikczemnego porywu ze strony twórcy i scenarzysty White Lotus, Mike’a White’a.

“Tanya będąca świadkiem tego, jest pyszna i uświadamia ci, że on naprawdę ma plan i pisarz naprawdę gdzieś zmierza”, Hollander ekskluzywnie powiedział . “On nie stracił drogi z tą historią. Jest bardzo, bardzo pewny siebie.”

Hollander uznał również, że scena ta dostarczyła pewnej tkanki łączącej do pierwszego sezonu The White Lotus – mamy tu na myśli w szczególności jedną pikantną scenę pomiędzy Murrayem Bartlettem i Lukasem Gage.

“W pewnym sensie było to ‘Ach, tu jest! Jest ta scena!” powiedział. “Ten niezapomniany moment, w którym ktoś odsuwa zasłonę i widzisz coś, co jest intensywnie prywatne, co nie powinno być oglądane przez wszystkich innych”.

Dowiadując się o tej scenie, Hollander był podekscytowany – ale jego umysł natychmiast podążył również w innym kierunku.

“Przeczytawszy to, pomyślałem, ‘Cóż, to będzie zabawa'”, powiedział. “Potem chodziło już tylko o to, aby upewnić się, że jestem w wystarczająco rozsądnej formie, aby zostać sfilmowanym”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.