Tom Felton przyznaje, że jest zazdrosny o więź Daniela Radcliffe’a i Gary’ego Oldmana

1 minute, 51 seconds Read

Harry Potter to jedna z największych franczyz na świecie. W swoim pamiętniku Tom Felton niedawno otworzył się na uczucia zazdrości, które odczuwał, gdy obserwował, jak Daniel Radcliffe i Gary Oldman tworzą więź.

Tom Felton przyznał, że zarówno on, jak i inne gwiazdy były zazdrosne o związek między Danial Radcliffe i Gary Oldman. Film został ożywiony z książek Chrisa Columbusa w 2001 roku. Tom Felton miał zaledwie 13 lat, kiedy został obsadzony w filmie jako Draco Malfoy, kolega z klasy i wróg gwiazdy filmu, Harry Potter grał. przez Daniela Radcliffe’a. Duet miał za sobą historię konfliktów z powodu zazdrości, jaką Tom Felton miał dla Daniela Radcliffe’a i bardzo negatywnego wyniku ich pierwszej interakcji. Jednak film pozwolił Tomowi na filmowanie u boku takich gwiazd, jak Alan Rickman i Jason Isaacs.

Zazdrość, jaką Draco miał dla Harry’ego Pottera, była dobrze znana na ekranie, ale mniej znane informacje to zazdrość, którą miał Tom Felton dla Daniela poza ekranem. Tom Felton wydał książkę „Beyond the Wand: The Magic and Mayhem of Growing Up a Wizard”. We wspomnieniach wspomniał, że wraz z innymi członkami obsady miał pewien poziom goryczy wobec Daniela Radcliffe’a z powodu jego bliskości z aktorem Garym Oldmanem, który gra Syriusza Blacka w filmie.

Tom Felton stwierdził: „Tak jak Syriusz stał się dla Harry’ego postacią ojca, miałem wrażenie, że Gary stał się czymś w rodzaju inspiracji dla Daniela, pomagając mu poruszać się po trudnej ścieżce dorastania w świetle reflektorów, a także doskonalić swoje umiejętności aktorskie… Wydawało mi się, że dzielą bardzo podobne poczucie humoru i podejście do innych obsady i ekipy. Myślę, że niektórzy z nas — w tym ja — byli trochę zazdrośni o tę więź… Widzieliśmy, że częściowo dzięki wpływowi Gary’ego Dan zaczął uczyć się rzemiosła lepiej niż ktokolwiek z nas. Kogo lepiej mieć po swojej stronie niż Gary Oldman?

Więź Daniela Radcliffe’a i Gary’ego Oldmana była wyjątkowa, ponieważ stał się dla Daniela jak drugi ojciec. Był również znany z dzielenia się wskazówkami aktorskimi z młodą gwiazdą, co znacznie poprawiło jego umiejętności aktorskie.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.