Syn Tiny Turner i Ike’a Turnera, Ronnie Turner, nie żyje w wieku 62 lat

1 minute, 10 seconds Read

Ronnie Turner, syn Tiny Turner i jej eks Ike’a Turnera, zmarł w wieku 62 lat. Czytaj dalej, aby poznać więcej szczegółów dotyczących odejścia aktora.

Rodzina Turnerów straciła ukochanego członka.

Ronnie Turner, najmłodszy syn legendarnej piosenkarki Tiny Turner i zmarłego Ike’a Turnera, zmarł w wieku 62 lat. Żona Ronniego, Afida Turner, potwierdziła jego odejście we wzruszającym poście, nazywając męża “prawdziwym aniołem”.

“Zrobiłam wszystko co najlepsze do końca tym razem nie byłam[t] w stanie cię uratować”, napisała obok postu na Instagramie z 9 grudnia, przedstawiającego parę z jego mamą Tiną. “Love you for … 17 lat to jest bardzo bardzo bardzo złe i jestem bardzo szalona”, napisała w podpisie postu. “To jest tragedia u z twoim bratem Craigiem i twoim ojcem Ike Turnerem i Aline spoczywaj w raju… Tak niesprawiedliwe”.

Krótko po tym, Tina wzięła na Instagram, aby opłakiwać swojego syna. “Ronnie, odszedłeś ze świata o wiele za wcześnie”, podpisała ujęcie siebie z zamkniętymi oczami. “W smutku zamykam oczy i myślę o tobie, mój ukochany synu”.

Choć jego rodzice byli znanymi muzykami, Ronnie wkroczył w świat aktorstwa, występując w 1993 roku w filmie What’s Love Got to Do With It (autobiograficzny film oparty na życiu jego mamy i burzliwym związku z jej mężem, Ike’em).

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.