Sunny Leone mówi, że cyberstalking stał się częścią nowoczesnych randek: „To przerażające”

1 minute, 54 seconds Read

Sunny Leone opowiada o nowym sezonie Splitsvilla, nowoczesnych randkach i wyzwaniach, przez które przechodzą pary.

Aktor Sunny Leone powraca jako gospodarz Splitsvilla 14, aw tym roku dołącza do niej Arjun Bijlani. Randkowy reality show w MTV nie tylko daje młodym ludziom szansę na znalezienie miłości, ale także wejście do branży rozrywkowej. Przez lata wielu uczestników zostało aktorami po zdobyciu sławy dzięki reality show.

Dla Sunny to normalny postęp dla tych zawodników. Nie zgadzając się z twierdzeniami, że serial jest tylko „platformą przesłuchań” dla wielu, aktor powiedział indianexpress.com: „To jest nazwa gry. Pracujemy w branży, w której musisz być częścią tak wielu projektów, jak tylko możesz. Aby osiągnąć swoje cele, będziesz musiał wykorzystać jak najwięcej nadarzających się okazji. Dzięki temu nie tylko można się czegoś nauczyć, ale nigdy nie wiadomo, kto cię zauważy. Poza tym jeden projekt prowadzi do drugiego, więc myślę, że nie ma w tym nic złego”.

Omawiając miłość w obecnych czasach, aktor powiedział, że w Splitsvilla większość uczestników jest w wieku od 18 do 25 lat i jest „gorąca, seksowna, utalentowana i inteligentna”. Dodała, że program daje im szansę na poznanie podobnie myślących ludzi i związanie się z innymi, nie tylko romantycznie, ale także nawiązać bliskie przyjaźnie.

Zapytana, co najbardziej uderza ją we współczesnych randkach, szybko odpowiedziała: „Cyberstalking”. Rozwijając to samo, aktor powiedział, że kiedy się spotykała, sprawy wyglądały zupełnie inaczej. Dzisiaj ludzie mają już wszystkie informacje o swoich randkach przez Internet. „Umawianie się na randki byłoby teraz przerażające. Dzięki Bogu mam Daniela (męża Daniela Webera)” – powiedziała.

Wspomniała również, jak pary stają przed największym wyzwaniem podczas poznawania się. „Kiedy pociąga cię druga osoba, podobają ci się wszystkie jej podstawowe cechy. Jednak gdy zaczniesz dostrajać, może pojawić się kilka przeszkód, dużych lub małych, gdy lepiej je poznasz. Jeśli uda ci się to przejść, myślę, że wszystko stanie się o wiele lepsze.

Sunny Leone jest żoną Daniela Webera i ma troje dzieci — Nishę oraz bliźniaki Noah i Asher.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.