Status związku Johnny’ego Deppa z tajemniczą kobietą ujawniony po wizycie we Włoszech

2 minutes, 17 seconds Read

Miesiąc po tym, jak Johnny Depp wygrał swoją sprawę o zniesławienie przeciwko Amber Heard, aktor wzbudził zainteresowanie, kiedy został zauważony z kobietą we Włoszech.

Nowy kolega Johnny’ego Deppa to nic innego jak une amie.

Na początku tego tygodnia, gwiazda Piratów z Karaibów wywołała nowe plotki o romansie, kiedy to została sfotografowana z tajemniczą rudowłosą przed swoim występem na Umbria Jazz Festival we Włoszech.

Jednak źródło bliskie sytuacji mówi, że kobieta jest po prostu “członkiem personelu” na planie nadchodzącego filmu aktora, Jeanne du Barry. Informator dodał, że jest ona jego nauczycielką francuskiego i nie ma żadnego romantycznego związku.

Depp, 59, zagra Ludwika XV w filmie, który koncentruje się wokół życia Jeanne Bécu, kochanki XVIII-wiecznego króla Francji, kiedy zmarł, według IMDB. Projekt, który ma powstać w 2023 roku, będzie pierwszym powrotem aktora na ekran od trzech lat.

Spotkanie Deppa z nauczycielką francuskiego odbywa się ponad miesiąc po zakończeniu głośnego procesu o zniesławienie między nim a jego byłą żoną Amber Heard w Wirginii.

Sprawa sądowa wywołała więcej plotek na temat randek aktora, a jego prawniczka Camille Vasquez później wyszła i zaprzeczyła, że byli razem. “To rozczarowujące, że niektóre punkty sprzedaży tak jakby się tym zajęły,” powiedziała People w zeszłym miesiącu, “lub powiedziały, że moje interakcje z Johnnym – który jest przyjacielem i którego znam i reprezentuję od czterech i pół roku – że moje interakcje w jakikolwiek sposób były nieodpowiednie lub nieprofesjonalne.”

1 czerwca ława przysięgłych uznała Heard za odpowiedzialną za zniesławienie Deppa w op-edzie Washington Post z 2018 roku, w którym opisała siebie jako “osobę publiczną reprezentującą przemoc domową”.

Chociaż nigdy nie wymieniła swojego ex z imienia i nazwiska w eseju, adwokaci Deppa wcześniej argumentowali w dokumentach sądowych, że aktorka “wymyśliła historię w nadziei na wygenerowanie pozytywnego rozgłosu i rozwinięcie swojej kariery”.

Ława przysięgłych początkowo przyznała Deppowi 15 milionów dolarów odszkodowania, choć odszkodowania karne zostały później zredukowane do stanowego limitu prawnego 350 tysięcy dolarów, co sprawiło, że całkowite przyznane odszkodowanie wyniosło prawie 10,4 miliona dolarów.

36-letnia Heard, która złożyła przeciwko Deppowi pozew o 100 milionów dolarów za rzekomą “kampanię oszczerstw w sieci”, otrzymała 2 miliony dolarów odszkodowania.

Po wydaniu wyroku, Depp podziękował ławie przysięgłych w oświadczeniu wydanym przez jego rzecznika, dzieląc się, że “oddali mi moje życie”.

Heard powiedziała, że planuje odwołać się od werdyktu.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.