Southgate podejmuje decyzję Mason Mount, gdy dziennikarz ujawnia początkowy XI starcia we Francji

1 minute, 22 seconds Read

Menedżer Anglii, Gareth Southgate, wymieni niezmienioną XI na sobotnie starcie ćwierćfinałowe Pucharu Świata z Francją, zgodnie z Matt Law.

Po wprowadzeniu Marcusa Rashforda do zespołu na ostatni mecz grupowy Anglii przeciwko Walii, napastnik Manchesteru United nie wystartował w ostatnich 16 meczach przeciwko Senegalowi.

Stało się tak pomimo jego dwóch bramek przeciwko Smokom, co zwiększyło jego dorobek do trzech w turnieju, ponieważ może pochwalić się jednym z najlepszych wskaźników bramek na mecz w Katarze.

Kapitan Liverpoolu, Jordan Henderson, został wprowadzony do wyjściowej jedenastki meczu z Walią i był imponujący, a Mason Mount nie zagrał po dwóch pierwszych spotkaniach.

Po golu przeciwko Senegalowi Henderson zachowa swoje miejsce w starciu z drużyną Didiera Deschampsa.

Tweetując rano w wielkim meczu Pucharu Świata, dziennikarz Telegraph, Matt Law, potwierdził, że Southgate wystawi tę samą XI, która pokonała Senegal, kiedy zmierzą się z mistrzami świata.

Odpowiedzi były pełne wściekłych fanów, którzy uważają, że Francja uzyskała ogromną przewagę.

To jest coś, co fani byli coraz bardziej sfrustrowani przez cały turniej: dziennikarze przekazujący wiadomości o drużynie.

Dlatego też, aby przeciągnąć fanów na naszą stronę, postanowiliśmy napisać o ujawnionych wiadomościach drużynowych. Jeśli jesteś tak daleko w artykule, nie możesz komentować, mówiąc, że jesteśmy bandą drani, to twój wybór, aby tu być, to nie jest tak, że natknąłeś się na tweeta. Celowo staliśmy się tutaj trochę przynętą na kliknięcia, więc spoiler w tytule nie sprawi, że niczyje figi się zakręcą.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.