Sophie Turner wygląda niesamowicie w białym crop topie 2 miesiące po powitaniu drugiego dziecka

1 minute, 41 seconds Read

W sobotę Sophie Turner wybrała się na spacer z mężem Joe Jonasem w Miami w dopasowanych legginsach z wysokim stanem i białym crop topie z prążkowanymi detalami.
Turner urodziła swoje drugie dziecko niecały miesiąc temu, a już teraz prezentuje się w stroju pociążowym.
Turner pozostawiła swoje obecnie rude włosy rozpuszczone na plecach i nosiła pomarańczowe okulary przeciwsłoneczne, a także skórzaną torbę, która pasowała do jej obcasów.

Jonas miał na sobie również biały na górze, krótki rękaw button down nad białym t-shirtem i parę czarnych spodni z czarnymi okularami przeciwsłonecznymi. Para ma wspólne dwuletnie imię Willa, a ich drugie dziecko zostało również ujawnione, że jest dziewczynką. Para została pobrana w Las Vegas w maju 2019 roku przez impersonatora Elvisa, a następnie miała drugi ślub we Francji w tym samym roku.

Podczas wizyty w Miami para uczestniczyła w czwartek, 11 sierpnia, w otwarciu nowej restauracji Bad Bunny’ego z potentatem hotelarskim Davidem Grutmanem, japońskim steakhouse o nazwie Gekkō. W sobotę spędzili czas z przyjaciółmi, robiąc zakupy i wychodząc na posiłki.

W maju tego roku Turner powiedział aktorce Isli Fisher w odcinku podcastu UnWrapped, że zostanie matką tylko uczyniło ją lepszym aktorem pracującym.

“Empatia jest zwiększona; uczucia dotyczące rodziny są po prostu jak przepełnione”, twierdziła. “To sprawiło, że jestem lepszym aktorem za to, że stałem się, no wiesz, matką”.

Turner mówiła dalej: “Koncepcja rodziny uczyniła mnie całkowicie dużo bardziej emocjonalną osobą… Wiesz jak widzisz swoich rodziców, jak się starzeją, stają się bardziej wrażliwi? Na przykład, nigdy nie widziałem jak mój tata płacze, a teraz widzę jak płacze cały czas. Czuję się tak samo.”

Turner jest aktorką od swoich nastoletnich lat i została rozbudzona do gwiazdorstwa dzięki roli Sansy Stark w Game of Thrones.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.