Shania Twain w trailerze Not Just a Girl porusza temat rzekomego romansu byłego męża

1 minute, 56 seconds Read

Shania Twain wydaje się dzielić swoimi przemyśleniami na temat rzekomej niewierności jej byłego męża Roberta “Mutta” Lange’a w nadchodzącym dokumencie Netflixa Not Just A Girl.

Kultowa piosenkarka country, która ma 56 lat, w pierwszym zwiastunie swojego nadchodzącego dokumentu Netflixa “Not Just A Girl”,

który ukaże się 20 lipca, zagłębia się w próby i trudności, których doświadczyła w trakcie swojej legendarnej kariery.

Wygląda na to, że żaden temat nie zostanie pominięty – w tym były mąż Shanii, Robert “Mutt” Lange, którego rzekomy romans z jej najlepszą przyjaciółką Marie-Anne Thiébaud w 2008 roku zakończył ich 14-letnie małżeństwo.

Zwiastun zawiera klip z wywiadu z Meredith Vieira z 2011 roku, w którym Meredith zauważa, że “twoja najlepsza przyjaciółka miała romans z twoim mężem, który doprowadził do rozwodu”.

Następnie ucina do osobnego klipu obecnej Shanii siedzącej na otomanie przed malowniczym tłem jeziora.

“To było podobnie intensywne jak utrata moich rodziców,” mówi Shania w klipie. “Myślałam, że straciłam głos na zawsze. Myślałam, że to już koniec.”

Nie jest jasne, czy komentarze Shanii są w odniesieniu do jej byłego męża.

W 2008 roku zaprzeczył, że jest w romantycznym związku z Marie-Anne, mówiąc People, “To nie jest prawda”.

Wkrótce potem Marie-Anne również powiedziała outletowi, że nie mieli romansu, dodając, “Nie możesz wierzyć we wszystko, co czytasz w prasie”.

Po ich rozstaniu, Shania omówiła swoje życie osobiste w wielu wywiadach na przestrzeni lat oraz w swoim pamiętniku z 2011 roku zatytułowanym From This Moment On.

Co ciekawe, Shania w końcu znalazła ponownie miłość u boku byłego męża samej Marie-Anne, Frédérica Thiébaud. Para pobrała się w 2011 roku.

Oprócz domniemanego romansu, Not Just A Girl “śledzi również jej pojawienie się jako artystki, która przełamuje stereotypy na temat bycia gwiazdą country

i zabiera widzów przez jej wizję podczas Come On Over, aby stać się globalnym fenomenem popu”, zgodnie z informacją prasową.

Dokument, który ukaże się 26 lipca, zawiera również wywiady z innymi muzykami, takimi jak Lionel Richie, Diplo, Avril Lavigne i Orville Peck.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.