Selena Gomez na planie Selena + Chef ma specjalne połączenie z Hannah Montana

1 minute, 18 seconds Read

Selena Gomez nakręciła czwarty sezon swojego programu kulinarnego HBO Max, Selena + Chef, wewnątrz telewizyjnego zabytku. Dowiedz się, co łączy ten dom z Miley Cyrus i Hannah Montana.

Selena Gomez gotuje trochę nostalgii.

Czwarty sezon jej programu kulinarnego HBO Max, Selena + Chef, który ma premierę 18 sierpnia, odbywa się w bardzo ważnym miejscu: w dawnym domu Hannah Montany!

Podczas gdy Selena nakręciła pierwsze trzy sezony programu z własnego domu, sezon czwarty został nakręcony w kultowej zagrodzie Malibu postaci rozsławionej przez Miley Cyrus.

Jak powie każdy historyk Disney Channel, to oznacza swoisty powrót do domu dla Seleny. Gwiazda Only Murders in the Building pojawiła się w trzech odcinkach Hannah Montana w 2007 roku jako nemezis Hannah – Mikayla Skeech.

Hannah Montana była emitowana na Disney Channel przez cztery sezony od 2006 do 2011 roku.

Jeśli dom wygląda wyjątkowo znajomo, to ta posiadłość z siedmioma sypialniami i ośmioma łazienkami należy również do postaci Madeline granej przez Reese Witherspoon w serialu HBO “Big Little Lies”.

To miejsce ma lepsze CV niż większość pracujących aktorów.

W programie Selena + Chef, aktorka i piosenkarka uczy się wskazówek i sztuczek od najbardziej szanowanych szefów kuchni na świecie, a każdy z nich podkreśla inną organizację charytatywną.

Do tej pory program zebrał 400 000 dolarów dla 26 organizacji non-profit.

W czwartym sezonie Selena udaje się na plażę z przyjaciółmi i rodziną, gdzie otrzymuje pomoc od takich profesjonalistów jak Kristen Kish, Rachael Ray, Paola Velez, Priya Krishna i Devonn Francis.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.