Selena Gomez i Jake Gyllenhaal wskrzeszają parę klasyków z lat 80.

1 minute, 0 seconds Read

Selena Gomez i Jake Gyllenhaal zabierają nas w podróż w czasie. Dowiedz się, jakie klasyczne filmy z lat 80-tych zostały przywrócone przez tych dwoje gwiazd z nowoczesnymi zwrotami akcji.

Wyłamcie ocieplacze na nogi, wracamy do lat 80-tych!

Najnowsze projekty Seleny Gomez i Jake’a Gyllenhaala dowodzą, że wszystko jest znowu nowe – nawet jeśli chodzi o filmowe klasyki.

Po pierwsze, gwiazda Only Murders In The Building ma wyprodukować wznowienie komedii Working Girl z 1988 roku, w której wystąpili Harrison Ford, Sigourney Weaver i Melanie Griffith.

Film opowiada historię Tess (Griffith), ambitnej sekretarki, której pomysł na biznes zostaje skradziony przez jej szefową Katharine (Weaver).

Obsada filmu nie została jeszcze ogłoszona, ale biorąc pod uwagę fakt, że Gomez pracuje również jako producent przy serialu “Tylko morderstwa”, jesteśmy optymistycznie nastawieni do tego, że współczesna wersja Tess może być w jej przyszłości.

W międzyczasie Gyllenhaal zagra w filmie “Road House” z 1989 roku, w którym wystąpią Patrick Swayze, Sam Elliott i Kelly Lynch.

Oryginalna fabuła “Road House” opowiadała historię Jamesa Daltona (Swayze), bramkarza, który chronił miasteczko w Missouri przed podejrzanym biznesmenem Bradem Wesleyem (Ben Gazzara).

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.