‘Selena + Chef’ Sneak Peek: Zobacz jak Selena Gomez robi bałagan w premierze 4 sezonu

1 minute, 5 seconds Read

Selena Gomez wraca do kuchni i uczy się nowych przepisów od znanych szefów kuchni w 4. sezonie Selena + Chef. W przededniu powrotu serialu 18 sierpnia, ekskluzywny sneak peek z premiery, kiedy to gwiazda serialu Only Murders in the Building będzie próbowała pod okiem Kristen Kish, zwyciężczyni Top Chef i prowadzącej Iron Chef, podkręcić kilka ulubionych letnich potraw.

Oczywiście, biorąc pod uwagę wybryki, które widzowie widzieli w przeszłości, nie wszystko idzie zgodnie z planem, zwłaszcza gdy Selena idzie stworzyć mieszankę mleka sojowego i syropu prostego. Po instrukcji, aby dać mleko sojowe wstrząsnąć, wykonawca robi bałagan, gdy kapsel się poluzuje. Ale udaje jej się to jak zawodowcowi!

Ostatecznie, dwa zrobić ich sposób przez wszystkie prep i gotowania do serwowania się meksykańskiej kukurydzy ulicy, glazurowane marchewki, cheesy ciecierzycy smażone brokuły, a truskawki yuzu deser jak Selena mistrzów jej high-tech kuchni jej Malibu beach house.

Oprócz Kristen, sezon 4 widzi Selena coraz lekcje gotowania z Adrienne Cheatham, Devonn Francis, Matty Matheson z The Bear na FX, Nick DiGiovanni, Paola Velez, Priya Krishna i Rachael Ray, podczas gdy Ludo Lefebvre powraca na drugą lekcję po pierwszym pojawieniu się w sezonie 1, jak również Gordon Ramsay, który staje się piosenkarka pierwszy instruktor w osobie.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.