Rok 2022 był rokiem Julii Fox

1 minute, 39 seconds Read

Prawda jest taka, że jesteśmy winni Julii Fox przeprosiny.

Skąd mogliśmy wiedzieć, hm, 11 miesięcy temu, że staniemy twarzą w twarz z jednym z największych mistrzów popkultury wszechczasów?

Wróćmy do stycznia. A dokładnie Nowy Rok. Aktorka i Ye zostali po raz pierwszy zauważeni, jak razem dzwonili w 2022 roku w klubie w Miami, a następnego wieczoru zjedli kolację w Carbone, gdzie źródło Us Weekly poinformowało, że para „bawiła się” podczas „swobodnej” wycieczki. Ten raczkujący romans natychmiast spotkał się z entuzjastycznymi nagłówkami, takimi jak „Julia Fox „nie dbała” mniej o „uwagę”, jaką przyciąga ją Kanye West Romance”, „Kanye West i Julia Fox są w otwartym związku: są” ewoluowały istoty’” oraz „Ye and Julia Fox Are Going Full Britney and Justin”. W pewnym momencie Fox nawet przełamał czwartą ścianę mediów celebrytów, całkowicie pomijając pośrednika z cytatami źródłowymi i dając magazynowi Interview relację z pierwszej ręki z ich „randki”. W kolejnych tygodniach dostarczała prasie niemal nieprzerwany strumień informacji, odnosząc się do wszystkiego, od dokładnie tego, o czym ta dwójka rozmawiała przy pikantnym rigatoni, po wszechobecne twierdzenia o pogoni za wpływami.

Chociaż Fox od lat jest gwiazdą śródmiejskiej sceny, to jej nagłe, głośne zaloty z Ye zmieniły ją z dnia na dzień w prawdziwą, o której mówiono w E! Zjawisko nowości. Fox okazał się tak samo piorunochronem zarówno dla kontrowersji, jak i dla paparazzi, jak jej nowy kawaler, i wydawało się, że problematyczny wówczas, teraz w pełni antysemetyczny artysta dziwnie spotkał się z gwiazdą Uncut Gems. Przez półtora miesiąca para była widywana każdej nocy, opuszczając miejsca takie jak teatr Slave Play i Lucien, grając mnóstwo PDA, podczas gdy Fox modelował jeden ledwo widoczny dżinsowy lub skórzany (lub oba) zestaw po drugim.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.