Rihanna w legginsach i butach na wysokim obcasie w Paryżu 2 miesiące po urodzeniu pierwszego dziecka

1 minute, 10 seconds Read

Rihanna w czarnych, obcisłych legginsach wspierała tatusia A$AP Rocky’ego podczas jego niedzielnego występu na Lollapalooza w Paryżu!

Rihanna, 34 lata, kontynuowała serię rzadkich występów wspierających A$AP Rocky’ego na torze wyścigowym Longchamps w Paryżu w weekend!
Na zdjęciach, które możecie zobaczyć TUTAJ, piosenkarka “Umbrella” ma na sobie czarne, obcisłe pantaboty Balenciaga x Adidas, w których przybyła na festiwal muzyczny Lollapalooza 17 lipca, aby zobaczyć występ Rocky’ego.

Nowa mama miała na sobie zielono-niebieską sportową wiatrówkę z długim rękawem marki Martine Rose i ozdobiła ją warstwami naszyjników z pereł słodkowodnych.

Włosy ułożyła w stylowe upięcie, a na obu dłoniach miała grube kolczyki i pierścionki. Miała przy sobie okulary przeciwsłoneczne i telefon komórkowy. Wyglądała na zrelaksowaną i pewną siebie, gdy poruszała się po obiekcie, nosząc ciemne, bogate odcienie szminki i cieni do powiek.

Pantofle, które nosiła w niedzielę, to odważny i modny wybór preferowany przez Kim Kardashian w ostatnich publicznych wystąpieniach.

Tymczasem 33-letni Rocky pokazał się na scenie z kolorową czapką w kolorach tęczy i neonowo-zielonymi okularami. Miał też na sobie spodnie w kratę i nowatorską koszulkę. Publiczne pojawienie się Rihanny następuje zaledwie dwa miesiące po urodzeniu 13 maja jej pierwszego dziecka, chłopca.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.