Rachel Bilson z The O.C. ma słodką reakcję na spotkanie rodziny Cooperów

1 minute, 19 seconds Read

Piętnaście lat po tym, jak The O.C. wyemitował swój ostatni odcinek, Rachel Bilson nie mogła powstrzymać swojego podekscytowania po tym, jak kilka jej współgwiazd ponownie połączyło się na selfie na Instagramie.

Fani serialu “The O.C.” wrócili do miejsca, z którego zaczynaliśmy.

Mischa Barton, Tate Donovan i Melinda Clarke zaserwowali słodką dawkę nostalgii, gdy ich ekranowa rodzina ponownie spotkała się na niedawnym wydarzeniu w Charleston, S.C.

22 sierpnia Clarke, która grała podstępną i sassy Julie Cooper w dramacie dla nastolatków, podzieliła się uśmiechniętym selfie wraz z ekranową córką i mężem.

“WIĘC TO SIĘ STAŁO! Zjazd rodziny Cooperów!” napisała aktorka na Instagramie. “Warmmed my heart to see these two”.

Mischa odpowiedziała, komentując, “Aww zdjęcie rodzinne, tak dobrze, aby dogonić was”, podczas gdy Tate echo sentymentu, pisząc, “Tak wielki, aby zobaczyć was wszystkich y’all”.

Rachel Bilson również z entuzjazmem odniosła się do epickiej chwili między swoimi byłymi gwiazdami, komentując, “And that’s the coop scoop!!!! Uwielbiam te wszystkie 3 twarze.”

Aktorka grała Summer Roberts – najlepszą przyjaciółkę Marissy Cooper Barton w The O.C. od 2003 do 2007 roku.

Ostatniej jesieni Bilson trafiła na pierwsze strony gazet, gdy ponownie spotkała się ze swoim ekranowym chłopakiem Adamem Brody’m – z którym spotykała się na żywo przez trzy lata – w jednym z odcinków jej i Clarke’a podcastu “Welcome to the OC, Bitches!”, gdzie z sentymentem wspominała pracę z aktorem.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.